banner-image
banner large text

Het einde van het voetbalseizoen wordt traditioneel ingeluid met een familiedag. Dan komen zoveel mogelijk mensen van alle geledingen bij elkaar om samen het einde van het seizoen in te luiden. Zo waren alle bestuursleden, maar ook trainers/afgevaardigden met hun ploegen – van zowel eerste ploeg tot en met U6-jes – en vele ouders en supporters aanwezig.

De familiedag werd dit jaar georganiseerd door de Jeugdcommissie en de commissie leden Ronny Boons, Davy Rabijns en Chris Pepels hadden de taak op zich genomen om van deze dag een echte familiedag te maken.

Het resultaat mocht er zijn want de familiedag op Esperanza was een zeer geslaagd feest en dit kon enkel maar een succes zijn door al de vrijwilligers die mee hebben geholpen.
Zelfs de zon hebben ze zover gekregen om te stralen boven onze club Esperanza ?
Het was mooi om te zien hoe iedereen, jong en oud, genoot van de spelen, in de luchtkastelen, op het veld o.a. met een penaltycup waarvoor hartelijk dank aan keepers Bart en Ben.                         

Maar zo mogelijk nog meer een voltreffer was het eten dat werd verzorgd door Brasserie Den Brugwachter en met 2 topchefs Omar Bulhosen en Patrick Huysmans; met Omar aan de BBQ kon het niet anders dan een topsucces worden. Uiteraard werden zij geholpen door een groot aantal vrijwilligers. Bedankt jullie allen voor jullie top inzet ??.

Dit jaar wilde de Jeugdcommissie ervoor zorgen dat de vrijwilligers van de kantine die elke weekend klaar stonden om iedereen te voorzien van een soep en drank niet hoefden te werken, maar ze te laten genieten van het eten en de gezelligheid.

Ook jullie worden van harte bedankt voor jullie inzet elke weekend voor de jeugd van Esperanza.

Maar natuurlijk moeten we zeker niet het team van Jan Winters vergeten die bijna dag en nacht werken om ervoor te zorgen dat onze jeugd kan voetballen.

Met deze familiedag komt het voetbalseizoen langzamerhand ten einde, maar het werk staat niet stil op Esperanza.


We zijn druk bezig met de voorbereidingen voor het volgend seizoen om ervoor te zorgen dat onze jeugd toch weer kan trainen en voetballen.
Doordat we nog veel te weinig vrijwilligers hebben, zijn het meestal dezelfde mensen die moeten werken.
Daarom dit verzoek van de Jeugdcommissie naar alle leden en ouders om toch een steentje bij te dragen, want vele handen maken licht werk ?.
En nogmaals onze dank aan alle ouders, vrijwilligers - sorry als we je niet genoemd hebben - en spelers die door hun aanwezigheid ervoor gezorgd hebben dat de familiedag een topper werd?
Met vriendelijke groet,  Lahoucine Akechtabou

 

Jeugdsamenwerking Neerpelter Voetbal Clubs 

De jeugdafdelingen van de Neerpeltse voetbalclubs (FC Esperanza Pelt, Sporting Grote Heide, SV Herkol en Sparta Lille) sloegen 'n twaalftal jaren geleden de handen in mekaar en zetten een gezamenlijk jeugdbeleid op. Het doel was om elke speler/ster de kans te bieden te trainen én wedstrijden te spelen op zijn of haar niveau en in zijn of haar leeftijdscategorie. Het gebeurde immers dat niet elke club genoeg spelers had binnen bepaalde reeksen en daardoor speler/sters niet zouden kunnen voetballen. Door de krachten te bundelen, kon dit voorkomen worden. Dit heeft een aantal seizoenen uitstekend gewerkt.

Na enkele jaren heeft Sparta Lille de samenwerking jammer genoeg verlaten.

Deze samenwerking was immers tevens het begin van een constant streven naar kwaliteitsverbetering, een proces waaraan dag in dag uit gewerkt wordt! Via de verplichte audits door een extern (onafhankelijk) en internationaal erkend auditbureau werd in 2012 een 2-sterrenlabel behaald, goed voor Provinciaal voetbal. In 2015 werd de 3-sterrenlabel gehaald en dat betekende met 12 teams deelnemen aan Interprovinciaal voetbal. Dat hield een flinke stap vooruit in en daarom werden de trainingen ook opgevoerd tot 3 keer per week!

In de audit van 2018, hebben we wederom 3-sterren behaald en daarmee weer toestemming voor 3 jaar Interprovinciaal voetbal verkregen.

Inmiddels gaan we het 5e jaar in dat we met ruim 180 spelers interprovinciaal voetbal spelen.

Interprovinciaal voetbal wordt vamnuit Brussel aangestuurd, is provincieoverstijgend. Daarboven wordt alleen nog 'elite' gespeeld.

Dat betekent dat er elk weekeinde met 12 teams ruim 180 spelers van (Neer) Pelt en directe omgeving Interprovinciaal voetbal spelen. Bovendien spelen 2 teams van Esperanza Pelt van zowel de U8 als U9 provinciaal voetbal, dit als voorbereiding op het vanaf de U10 te spelen interprovinciaal voetal.

Bovendien spelen er bij de Jsw in elke jeugdcategorie een of meerdere teams in gewestelijke reeksen. 

 

Bezoekers 

Er zijn 13 gasten en geen leden online

Contactgegevens

TVJO (Technisch Verantwoordelijke Jeugd Opleiding)

Gunther Scheelen
gunther.scheelen@proximus.be
+32498141135
 
Jannick Verlinden
jannick.verlinden90@gmail.com
0487143087
 
Ronny Verberne
ronny@multiwear.be 
0475 643758
 

AVJO (Algemeen Verantwoordelijke Jeugd Opleiding)

Jack Karsmakers
jack.karsmakers@skynet.be
+32477672745
 

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #fbodc9 #eef12058 #170714215140