banner-image
banner large text

U13 en U14 gezamenlijk aan de tafel na een leuke oefenmatch

Zaterdagmiddag werd voor de matchen van de U14IP tegen Lutlommel U15P en U13IP tegen Lindelhoeven U15P wegens te weinig spelers door de tegenpartijen afgemeld. Onze ploegen maakten van de nood een deugd en speelden onderling een leuke match. Uitslag: 2-2.

Daarna werden ze in de kantine allen getrakteerd op een drankje en een frikandel, wat ze zich goed lieten smaken.

Groepsfoto U14IP:

Van Jo, papa van Robbe (U14IP) kregen een mooie ‘gefotoshopte’ foto van de U14IP, bij de start van het seizoen. Zo staan alle spelers er op. dank-je-wel, papa Jo.

Vlnr staand: Peter papa van Lander, Lars C, Caro, Jelle, Mathis, Jorn, Teun, Miguel, Peter papa van Thijs, Rassi

Vlnr midden: Max, Thijs, trainer Jorg, Lander, Pepijn, Quinten

Vlnr knielend: Oliver, Jules, Yari, Robbe, Lars Vdk, Yorben ( inmiddels terug naar Achel), Abdoul.

Kadeautje voor Frankie

De ouders van de U14IP organiseren allerlei acties om de reis naar Barcelona met Pasen komend jaar, de kosten voor de jeugdspelers zo laag mogelijk te houden, zodat iedere speler ook mee kan gaan.

Zo bakken ze bij vele matchen bickieburgers, frikandellen, enz. Een van de beste klanten, die ook nog heel vaak meehelpt, is Frankie. Uit handen van de papa van Quinten kreeg hij een mooi cadeautje, waarmee hij graag poseert.  Mooi zo Frankie!

Examens

Deze week worden op vrijwel alle scholen examens gehouden. Dat betekent hard werken voor onze spelers.

De trainingen zijn terug gebracht tot 1 keer per week, en dan nog alleen deze week. Volgende week zijn er geen trainingen. Die beginnen pas weer de eerste week van januari 2019.

Kom op jongelui, aanpakken en ga er voor!  Heel veel succes!

Manual voor ouders en spelers

Op de laatste ouderraad is de Manual voor ouders en spelers besproken. Afgesproken is dat deze doorgestuurd wordt naar de ouders/spelers.

Dat zal de komende week via een email gebeuren. Hou je ‘box’ maar in de gaten.

 

Jeugdsamenwerking Neerpelter Voetbal Clubs 

De jeugdafdelingen van de Neerpeltse voetbalclubs (FC Esperanza Pelt, Sporting Grote Heide, SV Herkol en Sparta Lille) sloegen 'n tiental jaren geleden de handen in mekaar en zetten een gezamenlijk jeugdbeleid op. Het doel was om elke speler/ster de kans te bieden te trainen én wedstrijden te spelen op zijn of haar niveau en in zijn of haar leeftijdscategorie. Het gebeurde immers dat niet elke club genoeg spelers had binnen bepaalde reeksen en daardoor speler/sters niet zouden kunnen voetballen. Door de krachten te bundelen, kon dit voorkomen worden. Na enkele jaren heeft Sparta Lille de samenwerking verlaten.

Deze samenwerking was tevens het begin van een constant streven naar kwaliteitsverbetering, een proces waaraan dag in dag uit gewerkt wordt! Via de verplichte audits in 2012 ( 2-sterrenlabel, goed voor Provinciaal voetbal), 2015 ( 3-sterrenlabel, goed voor Interprovinciaal voetbal) en nu in de audit van 2018, hebben we wederom 3-sterren en  daarmee weer toestemming voor 3 jaar Interprovinciaal voetbal!

Interprovinciaal voetbal wordt vamnuit Brussel aangestuurd, is provincieoverstijgend en daarmee nationaal voetbal. Dat betekent dat er elk weekeinde met 13 teams ruim 175 spelers van Neerpelt en directe omgeving Interprovinciaal voetbal spelen.

Bovendien spelen er bij de Jsw in elke jeugdcategorie een of meerdere teams in gewestelijke reeksen. 

 

Bezoekers 

Er zijn 21 gasten en geen leden online

Contactgegevens

TVJO (Technisch Verantwoordelijke Jeugd Opleiding)

Gunther Scheelen
guntherscheelen.esperanza@proximus.be
+32498141135
 

AVJO (Algemeen Verantwoordelijke Jeugd Opleiding)

Jack Karsmakers
jack.karsmakers@skynet.be
+32477672745
 

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #fbodc9 #eef12058 #170714215140