banner-image
banner large text

Van de dienst Welzijn van de Gemeente Pelt kregen we onderstaande bedankbrief voor onze trainers, afgevaardigden en alle vrijwilligers binnen onze Jsw. Tevens een oproep om mee te denken over het beleid in onze Gemeente .......... En bij deze 'dank-je-wel' sluiten we ons graag aan. Erg fijn dat de Gemeente de grote inzet van al onze vrijwilligers/sters weet te waarderen. 

Deze week is het “Week van de opvoeding”.

Dit jaar is de ondertitel ”opvoeden… dat doen we samen”.

We dragen allemaal samen zorg voor onze kinderen en jongeren.

Bedankt aan alle ‘opvoeders’ in de brede zin van het woord: onthaalouders, kinderbegeleidsters, kinderverzorgsters, (zorg)leerkrachten, kleuterleerkrachten, directies, ouder(s)(verenigingen), maar zeker en vast ook sporttrainers en jeugdleiders!!

Jullie zijn immers vaak wekelijks bezig met onze kinderen en jongeren.  Jullie leren hen niet alleen sporten, maar helpen hen ‘ondertussen’ ook uitgroeien tot fijne jongvolwassenen.  Denk daarbij maar aan principes als fair play en teamspirit,… maar ook aan opbouwende gesprekken in de kleedkamer of een welgemeende aanmoediging net voor de wedstrijd. 

We dragen allemaal SAMEN zorg.

En daarom: een welgemeende ‘dank je wel’ aan alle sporttrainers!!

Een dikke duim voor jullie allemaal,

Groeten,                  Kim Schrooten

Deskundige Welzijn  - Gezin

Jeugdsamenwerking Neerpelter Voetbal Clubs 

De jeugdafdelingen van de Neerpeltse voetbalclubs (FC Esperanza Pelt, Sporting Grote Heide, SV Herkol en Sparta Lille) sloegen 'n tiental jaren geleden de handen in mekaar en zetten een gezamenlijk jeugdbeleid op. Het doel was om elke speler/ster de kans te bieden te trainen én wedstrijden te spelen op zijn of haar niveau en in zijn of haar leeftijdscategorie. Het gebeurde immers dat niet elke club genoeg spelers had binnen bepaalde reeksen en daardoor speler/sters niet zouden kunnen voetballen. Door de krachten te bundelen, kon dit voorkomen worden. Na enkele jaren heeft Sparta Lille de samenwerking verlaten.

Deze samenwerking was tevens het begin van een constant streven naar kwaliteitsverbetering, een proces waaraan dag in dag uit gewerkt wordt! Via de verplichte audits in 2012 ( 2-sterrenlabel, goed voor Provinciaal voetbal), 2015 ( 3-sterrenlabel, goed voor Interprovinciaal voetbal) en in de audit van 2018, hebben we wederom 3-sterren en  daarmee weer toestemming voor 3 jaar Interprovinciaal voetbal! Inmiddels gaan we het 5e jaar in dat we met ruim 180 spelers interprovinciaal voetbal spelen.

Interprovinciaal voetbal wordt vamnuit Brussel aangestuurd, is provincieoverstijgend. Daarboven wordt alleen nog 'elite' gespeeld.

Dat betekent dat er elk weekeinde met 13 teams ruim 180 spelers van (Neer) Pelt en directe omgeving Interprovinciaal voetbal spelen.

Bovendien spelen er bij de Jsw in elke jeugdcategorie een of meerdere teams in gewestelijke reeksen. 

 

Bezoekers 

Er zijn 21 gasten en geen leden online

Contactgegevens

TVJO (Technisch Verantwoordelijke Jeugd Opleiding)

Gunther Scheelen
guntherscheelen.esperanza@proximus.be
+32498141135
 
Jannick Verlinden
jannick.verlinden90@gmail.com
0487143087
 

AVJO (Algemeen Verantwoordelijke Jeugd Opleiding)

Jack Karsmakers
jack.karsmakers@skynet.be
+32477672745
 

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #fbodc9 #eef12058 #170714215140