banner-image
banner large text

Ook binnen onze clubs vraagt het Coronavirus alle aandacht. Geen voetbal, geen, dan wel beperkte school ..... Hoe gaan we daar mee om, wat doen we om op allerlei vlakken toch 'bij' te blijven?

Van Gunther Scheelen:

Goeiemorgen iedereen, "nood breekt wet"... een alom bekend gezegde. Ook binnen het voetbal. Terecht werden deze maatregelen uitgevaardigd, maar aangezien we nu terug naar de "mooie en warmere" periode gaan, is het natuurlijk jammer. Hoe deze situatie zal evolueren, blijft voor iedereen een groot vraagteken. Ook voor de experten neem ik aan. 

Vanuit onze positie als sportbegeleiders kunnen we er wel voor zorgen dat onze jongeren toch nog aangemoedigd worden om naar buiten te gaan, om nog te sporten.
Ik ben bezig met een "Corona"-schema, een conditieschema voor deze periode, dit zal een dezer aan de trainers worden doorgestuurd. Overigens hebben enkele trainers  al een dergelijk schema doorgestuurd.

Dit schema zal in de loop van de komende week aangepast worden. Deze aanpassingê kunnen/zullen op wekelijkse basis aangepast worden. Het schema zal vandaag of morgen doorgestuurd worden. Groetjes en nog een fijn weekend!  

Van team TVJO:

Beste iedereen, de laatste paar dagen beheerst "Corona" ons dagdagelijkse leven. Er zijn zaken die we moeten doen, er zijn dan ook weer zaken die we niet mogen doen!

Vanzelfsprekend zijn dit uiterst noodzakelijke maatregelen waar iedereen zich aan dient te houden.
Ook de scholen zullen vanaf morgen in een beperkt vorm toegankelijk zijn. Hoe de nabije toekomst er uit zal zien is voor iedereen onduidelijk. Toch willen we onze spelers/speelsters aanzetten tot activiteit. We zullen via de trainers een aangepast trainingsschema laten doorsturen naar de spelers. De schema's zullen voor iedere leeftijdsgroep anders zijn. Zo kan iedereen op individuele basis toch aan het collectief werken!
Vanuit de Esperanzafamilie willen we ook een oproep doen om iedereen die tijdens deze periode wat extra hulp nodig heeft, een helpend handje toe te steken!

 

Jeugdsamenwerking Neerpelter Voetbal Clubs 

De jeugdafdelingen van de Neerpeltse voetbalclubs (FC Esperanza Pelt, Sporting Grote Heide, SV Herkol en Sparta Lille) sloegen 'n twaalftal jaren geleden de handen in mekaar en zetten een gezamenlijk jeugdbeleid op. Het doel was om elke speler/ster de kans te bieden te trainen én wedstrijden te spelen op zijn of haar niveau en in zijn of haar leeftijdscategorie. Het gebeurde immers dat niet elke club genoeg spelers had binnen bepaalde reeksen en daardoor speler/sters niet zouden kunnen voetballen. Door de krachten te bundelen, kon dit voorkomen worden. Dit heeft een aantal seizoenen uitstekend gewerkt.

Na enkele jaren heeft Sparta Lille de samenwerking jammer genoeg verlaten.

Deze samenwerking was immers tevens het begin van een constant streven naar kwaliteitsverbetering, een proces waaraan dag in dag uit gewerkt wordt! Via de verplichte audits door een extern (onafhankelijk) en internationaal erkend auditbureau werd in 2012 een 2-sterrenlabel behaald, goed voor Provinciaal voetbal. In 2015 werd de 3-sterrenlabel gehaald en dat betekende met 12 teams deelnemen aan Interprovinciaal voetbal. Dat hield een flinke stap vooruit in en daarom werden de trainingen ook opgevoerd tot 3 keer per week!

In de audit van 2018, hebben we wederom 3-sterren behaald en daarmee weer toestemming voor 3 jaar Interprovinciaal voetbal verkregen.

Inmiddels gaan we het 5e jaar in dat we met ruim 180 spelers interprovinciaal voetbal spelen.

Interprovinciaal voetbal wordt vamnuit Brussel aangestuurd, is provincieoverstijgend. Daarboven wordt alleen nog 'elite' gespeeld.

Dat betekent dat er elk weekeinde met 12 teams ruim 180 spelers van (Neer) Pelt en directe omgeving Interprovinciaal voetbal spelen. Bovendien spelen 2 teams van Esperanza Pelt van zowel de U8 als U9 provinciaal voetbal, dit als voorbereiding op het vanaf de U10 te spelen interprovinciaal voetal.

Bovendien spelen er bij de Jsw in elke jeugdcategorie een of meerdere teams in gewestelijke reeksen. 

 

Bezoekers 

Er zijn 12 gasten en geen leden online

Contactgegevens

TVJO (Technisch Verantwoordelijke Jeugd Opleiding)

Gunther Scheelen
gunther.scheelen@proximus.be
+32498141135
 
Jannick Verlinden
jannick.verlinden90@gmail.com
0487143087
 
Ronny Verberne
ronny@multiwear.be 
0475 643758
 

AVJO (Algemeen Verantwoordelijke Jeugd Opleiding)

Jack Karsmakers
jack.karsmakers@skynet.be
+32477672745
 

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #fbodc9 #eef12058 #170714215140