banner-image
banner large text

Onze vrijwilligers zijn weer met man en macht bezig om onze accommodaties verder te verbeteren en te verfraaien.

Zo worden op de Esperanza alle doelnetten van de verplaatsbare doelen vervangen.

(Dat is weer een hele klus, ook al omdat ze onder de nieuwe tribune volop aan het werk zijn om daar de kleedlokalen op orde te krijgen)

Daarom de vraag aan iedere trainer om er voor te zorgen dat er geen verplaatsbare doelen verzet worden. Je mag ze wel gebruiken maar ze moeten teruggezet en mogen zeker niet naar een andere plek verplaatst worden!

Graag jullie medewerking hiervoor!

Ondertussen hebben enkele jeugdbestuursleden Jasper en Pieter op de Esperanza ettelijke uren besteed aan het opknappen van de noodlokalen. Als iedereen nu meewerkt om ze zo netjes mogelijk te houden ..........

Ze zullen toch nog even meemoeten!

Ondertussen wensen we al onze ploegen onwijs veel succes in het nieuwe jaar en in de nieuwe competitie!

Ga er voor  ..............

 

 

 

Jeugdsamenwerking Neerpelter Voetbal Clubs 

De jeugdafdelingen van de Neerpeltse voetbalclubs (FC Esperanza Pelt, Sporting Grote Heide, SV Herkol en Sparta Lille) sloegen 'n tiental jaren geleden de handen in mekaar en zetten een gezamenlijk jeugdbeleid op. Het doel was om elke speler/ster de kans te bieden te trainen én wedstrijden te spelen op zijn of haar niveau en in zijn of haar leeftijdscategorie. Het gebeurde immers dat niet elke club genoeg spelers had binnen bepaalde reeksen en daardoor speler/sters niet zouden kunnen voetballen. Door de krachten te bundelen, kon dit voorkomen worden. Na enkele jaren heeft Sparta Lille de samenwerking verlaten.

Deze samenwerking was tevens het begin van een constant streven naar kwaliteitsverbetering, een proces waaraan dag in dag uit gewerkt wordt! Via de verplichte audits in 2012 ( 2-sterrenlabel, goed voor Provinciaal voetbal), 2015 ( 3-sterrenlabel, goed voor Interprovinciaal voetbal) en nu in de audit van 2018, hebben we wederom 3-sterren en  daarmee weer toestemming voor 3 jaar Interprovinciaal voetbal!

Interprovinciaal voetbal wordt vamnuit Brussel aangestuurd, is provincieoverstijgend en daarmee nationaal voetbal. Dat betekent dat er elk weekeinde met 13 teams ruim 175 spelers van Neerpelt en directe omgeving Interprovinciaal voetbal spelen.

Bovendien spelen er bij de Jsw in elke jeugdcategorie een of meerdere teams in gewestelijke reeksen. 

 

Bezoekers 

Er zijn 29 gasten en geen leden online

Contactgegevens

TVJO (Technisch Verantwoordelijke Jeugd Opleiding)

Gunther Scheelen
guntherscheelen.esperanza@proximus.be
+32498141135
 

AVJO (Algemeen Verantwoordelijke Jeugd Opleiding)

Jack Karsmakers
jack.karsmakers@skynet.be
+32477672745
 

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #fbodc9 #eef12058 #170714215140