Daarnaast zijn er nog in de weekenden van zaterdag en zondag  22-23 en 29 en 30 april de competitiematchen!!

U6-U7-U8 en U9: Paashappening vrijdag 14 april op Esperanza Pelt. Eerste matchen beginnen om 17:30uur!

U10:      Paaszaterdag 15 april                  1 ploeg vm                                                     Achel

               Maandag 1 mei                            1 ploeg (gew)                                                 Wijchmaal

Zaterdag 6 mei                              1 ploeg IP-speelt U11                                  sv Breugel

Zaterdag 6 mei                              1 ploeg IP 14:00u namiddag Gestelcup    Lommel United

U11       Paaszaterdag 15 april                  1 ploeg vm                                                     Achel

Zaterdag 6 mei                              1 ploeg IP-speelt U12                                  sv Breugel

Zaterdag 6 mei                              1 ploeg IP 09-13:30 Gestelcup                   Lommel United

               Zondag 14 mei                              1 ploeg IP                                                     Calcio Genk

U12       Maandag 17 april                          1 ploeg IP                                                       Lummen            

Zaterdag 6 mei                               1 ploeg IP-speelt miniemen                       sv Breugel

Zaterdag 20 mei                            1 ploeg                                                            Anadol

U13       Paaszaterdag 15 april                  1 ploeg 11-11 Engelse ploeg Gew(+IP?) Herkol

               Paasmaandag 17 april                 1 ploeg 11-11                                                 Geel

               Zaterdag 29 april                          1 ploeg gew miniemen                                Neeroeteren

               Zaterdag 6 mei                              alle U13-ers IP samen geregeld                STVV

U14       10-15 april                                       U14IP                                                              Spanje

               Paasmaandag 17 april                 U14IP kadetten                                               Sp. Grote Heide

U15       Paaszaterdag 15 april                  2x ploeg 11-11 Engelse ploeg Gew+IP    Herkol

Paasmaandag 17 april                 U15IP kadetten                                             Sp. Grote Heide

              Paasmaandag 17 april                 U15 gew. kadetten                                       Sp. Grote Heide

Vrijdag 5 mei                                  U15IP   avond                                               Zonhoven

Zaterdag 6 mei                               1 ploeg gew. kadetten                                 sv Breugel

               Woensdag 24 mei                          1 xU14IP; 1 x U15 gew. avond tornooi   Beek

U16       Donderdag 4 mei                           1 ploeg Prov/IP avond, speelt bij U17     Zonhoven

U17       Paaszaterdag 15 april                  1 ploeg (gew) 8 - 8                                        Kaulille

               Zaterdag 22 april                          Op Sp. Grote Heide 15:00u match tegen JCB Lakesite (Engeland)

                                                                        http://www.jcb-lakeside-club.co.uk

Zaterdag 6 mei                               1 ploeg n.n. 14:30-18:45                               Helson

Donderdag 25 mei                        1 ploeg gew. (Hemelvaart avond)             Beek

Voor alle teams: zaterdag 27 mei familiedag op Esperanza Pelt

Jeugdsamenwerking Neerpelter Voetbal Clubs 

De jeugdafdelingen van de Neerpeltse voetbalclubs (Esperanza Pelt, Sporting Grote Heide, Herkol en Sparta Lille) sloegen enkele jaren geleden de handen in mekaar en zetten een gezamenlijk jeugdbeleid op, met als doel elke speler de kans te bieden én te trainen én wedstrijden te spelen in zijn of haar leeftijdscategorie. Het gebeurde immers dat niet elke club genoeg spelers hadden binnen bepaalde reeksen, enkel door de krachten te bundelen, kon dit wel! Dit was tevens het begin van een constant streven naar kwaliteitsverbetering, een proces waarin dag in dag uit gewerkt wordt! Vanaf het huidige seizoen 2015-2016 heeft Sparta Lille de samenwerking verlaten.

 

Contactgegevens

Jeugdcoördinator

Gunther Scheelen
guntherscheelen.esperanza@proximus.be
+32498141135
 
Jack Karsmakers
jack.karsmakers@skynet.be
+32477672745
 

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #fbodc9 #eef12058 #170714215140