Dinsdag

25/04 19:30        Esperanza Pelt U19 IP (FL) - Bocholter V.V.

Woensdag:

26/04 19:00        Esperanza Pelt U11 IP/gew - Bilzerse Waltwilder VV.

26/04 18:30        GS Beek - Esperanza Pelt U7 (2)

Vrijdag:

28/04 20:00        Esperanza Pelt nat.bel. 3B - KVK Wellen

Zaterdag:

29/04 10:00        Bilzerse Waltwilder VV. - Esperanza Pelt U13 IP (PH)

29/04 10:00        Bilzerse Waltwilder VV. - Esperanza Pelt U12 IP (FS)

29/04 10:00        Bilzerse Waltwilder VV. - Esperanza Pelt U12 IP (JJ)

29/04 10:00        Bilzerse Waltwilder VV. - Esperanza Pelt U13 IP (PdeJ)

29/04 13:00        Esperanza Pelt U10 IP/gew (EP) - Bilzerse Waltwilder VV.

29/04 14:30        Bocholter V.V. - Esperanza Pelt U16 IP (ES)

29/04 14:30        K.Sportclub Tongeren - Esperanza Pelt U17 IP (AM)

Zondag:

30/04 09:30        Grote Heide U11IP/gew DG - Thes Sport Tessenderlo

30/04 09:30        Grote Heide U14-U15 Kad/gew (AS) - Lutlommel VV

30/04 09:30        Grote Heide U7 gew 2 - Bocholter V.V.

30/04 09:30        Grote Heide U7 gew - Bocholter V.V.

30/04 09:30        Grote Heide U10 gew (CD) - Lommel United WS

30/04 10:00        Esperanza Pelt U15 IP (GB) - Bocholter V.V.

30/04 10:00        Esperanza Pelt U14 IP (JV) - K.VK.Tienen

30/04 15:00        KVK Wellen - Esperanza Pelt 1e ploeg

  

Jeugdsamenwerking Neerpelter Voetbal Clubs 

De jeugdafdelingen van de Neerpeltse voetbalclubs (FC Esperanza Pelt, Sporting Grote Heide, SV Herkol en Sparta Lille) sloegen 'n tiental jaren geleden de handen in mekaar en zetten een gezamenlijk jeugdbeleid op. Het doel was om elke speler/ster de kans te bieden te trainen én wedstrijden te spelen op zijn of haar niveau en in zijn of haar leeftijdscategorie. Het gebeurde immers dat niet elke club genoeg spelers had binnen bepaalde reeksen en daardoor speler/sters niet zouden kunnen voetballen. Door de krachten te bundelen, kon dit voorkomen worden

Deze samenwerking was tevens het begin van een constant streven naar kwaliteitsverbetering, een proces waarin dag in dag uit gewerkt wordt! Inmiddels heeft Sparta Lille de samenwerking verlaten.

De andere 3 clubs hebben de banden nauwer aangehaald, hebben op een externe audit het 3-sterren label behaald en spelen daardoor met 13 teams op interprovinciaal niveau.

Bovendien spelen er in elke jeugdcategorie een of meerdere teams in gewestelijke reeksen. 

 

Contactgegevens

TVJO (Technisch Verantwoordelijke Jeugd Opleiding)

Gunther Scheelen
guntherscheelen.esperanza@proximus.be
+32498141135
 

AVJO (Algemeen Verantwoordelijke Jeugd Opleiding)

Jack Karsmakers
jack.karsmakers@skynet.be
+32477672745
 

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #fbodc9 #eef12058 #170714215140