De eerste trainingen zijn gestart; de andere teams volgen deze week. Zie trainingschema.

 

We wensen iedereen een ontzettend fijn, sportief en ook succesvol seizoen!

Ook zijn de competitiematchen van het 1e weekeinde van september bekend.

Vrijdag:

01/09 20:00        Dames: Esperanza Pelt dames prov. - BS Sport Berbroek-Schulen

01/09 20:00        Beloften: Bilzerse Waltwilder VV. - Esperanza Pelt Beloften

01/09 20:00        Reserven: F.C. Helson Helchteren - sv Herkol reserven

Zaterdag:

02/09 10:00        U10: Kab. Opglabbeek - Sp Grote Heide U10Gew M

02/09 10:00        U8: Lindelhoeven VV - Esperanza Pelt ProvU8PG reeks G

02/09 10:30        U12: KVK Wellen - Esperanza Pelt IP12b PlA

02/09 10:30        U12: KVK Wellen - Esperanza Pelt IP12b PlB

02/09 10:30        U12: G.T. Lommel Kol. - sv Herkol U12gew H

02/09 13:00        U10: Esperanza Pelt IP10f IP/G - V. Maasmechelen

02/09 13:00        U11: Esperanza Pelt IP11a IP/G - V. Maasmechelen

02/09 13:00        U16: KVK Wellen - Esperanza Pelt IP16g

02/09 14:00        Dames: Esperanza Pelt dames nat. - K.OVC.Sterrebeek

02/09 14:30        U17: Esperanza Pelt IP17b - K.ESK.Leopoldsburg

02/09 15:00        Reserven: GS Beek - Esperanza Pelt reserven

02/09 15:00        Reserven: Sp Grote Heide reserven - K. St. Elen

02/09 15:00        Reserven: Grote Heide U8O gew reeks O - Kadijk SK

02/09 15:00        U9: Grote Heide U9Q niv 3/2 - Achel VV

02/09 19:30        1e Ploeg: Esperanza Pelt 1e ploeg - Bilzerse Waltwilder VV.

Zondag:

03/09 09:30        U10-11: EP-Grote Heide IP10/G U11P - Achel VV

03/09 09:30        U14: Sp Grote Heide Kad U14-15 G - Kattenbos Sp.

03/09 10:00        U11-12: Kaulille F.C. - EP Grote Heide IP11/G12M IP/GewB

03/09 10:00        U10: Sp. Lille - sv Herkol U10 Gew J

03/09 10:00        U14-15: FC Eksel - sv Herkol U14-15 Kad G

03/09 10:00        U17: HO Molenbeersel - sv Herkol Schol U17 gew F

03/09 10:00        U13: Esperanza Pelt IP13e PlA - K.Sportclub Tongeren

03/09 10:00        U13: Esperanza Pelt IP13e PlB - K.Sportclub Tongeren

03/09 10:00        U14: Esperanza Pelt IP14b - K.Sportclub Tongeren

03/09 10:00        U15: K.ESK.Leopoldsburg - Esperanza Pelt IP15a

03/09 10:00        U9: Herkol U9K niv 2/1 - G.T. Lommel Kol.

03/09 10:00        U8: Lindelhoeven VV - Esperanza Pelt ProvU8PC reeks C

03/09 15:00        1e Ploeg: K. St. Elen - Sp Grote Heide 1e ploeg

03/09 15:00        1e Ploeg: Sv Herkol 1e ploeg - F.C. Helson Helchteren

Jeugdsamenwerking Neerpelter Voetbal Clubs 

De jeugdafdelingen van de Neerpeltse voetbalclubs (Esperanza Pelt, Sporting Grote Heide, Herkol en Sparta Lille) sloegen enkele jaren geleden de handen in mekaar en zetten een gezamenlijk jeugdbeleid op, met als doel elke speler de kans te bieden én te trainen én wedstrijden te spelen in zijn of haar leeftijdscategorie. Het gebeurde immers dat niet elke club genoeg spelers hadden binnen bepaalde reeksen, enkel door de krachten te bundelen, kon dit wel! Dit was tevens het begin van een constant streven naar kwaliteitsverbetering, een proces waarin dag in dag uit gewerkt wordt! Vanaf het huidige seizoen 2015-2016 heeft Sparta Lille de samenwerking verlaten.

 

Contactgegevens

Jeugdcoördinator

Gunther Scheelen
guntherscheelen.esperanza@proximus.be
+32498141135
 
Jack Karsmakers
jack.karsmakers@skynet.be
+32477672745
 

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #fbodc9 #eef12058 #170714215140