Vrijdag:

08/09 20:00        Nationale beloften: Esperanza Pelt Beloften - FC.Heur-Tongeren A

Zaterdag:

09/09 10:00        U10: Bregel Sp. - Esperanza Pelt IP10f IP/G

09/09 10:00        U11: Bregel Sp. - Esperanza Pelt IP11a IP/G

09/09 10:00        U12: Bilzerse Waltwilder VV. - Esperanza Pelt IP12b PlB

09/09 10:00        U12: Bilzerse Waltwilder VV. - Esperanza Pelt IP12b PlA

09/09 10:00        Dames: DVL Zonhoven C - Esperanza Pelt dames prov.

09/09 10:00        U8: Hechtel FC - Grote Heide U8O gew reeks O

09/09 10:00        U8: FC Maasland NO - Esperanza Pelt ProvU8PC reeks C

09/09 13:00        U16: Bilzerse Waltwilder VV. - Esperanza Pelt IP16g

09/09 13:30        U9: Kattenbos Sp. - Grote Heide U9Q niv 3/2

09/09 14:00        Reserven: sv Herkol reserven - V. Maasmechelen

09/09 14:30        U17: Thes Sport Tessenderlo - Esperanza Pelt IP17b

09/09 14:30        U15: Thes Sport Tessenderlo - Esperanza Pelt IP15a

09/09 14:30        U19: Esperanza Pelt IP19f - Bocholter V.V.

09/09 15:00        U11: EP Grote Heide IP11/G12M IP/GewB - Kattenbos Sp.

09/09 15:00        Reserven: Fl. Paal - Sp Grote Heide reserve

09/09 15:00        U17: sv Herkol Schol U17 gew F - Sp. Lille

09/09 20:00        1e Ploeg: V. Maasmechelen - Sv Herkol 1e ploeg

Zondag:

10/09 09:30        U10: Sp Grote Heide U10Gew M - FC Anadol

10/09 09:30        U9: Esperanza Pelt ProvU9 C PlA - Hamont 99

10/09 10:00        U8: FC Maasland NO - Esperanza Pelt ProvU8PG reeks G

10/09 10:00        U9: FC Eksel - Herkol U9K niv 2/1

10/09 10:00        U14: Esperanza Pelt IP14b - V. Maasmechelen

10/09 10:00        U13: Esperanza Pelt IP13e PlB - FC.Landen

10/09 10:00        U13: Esperanza Pelt IP13e PlA - FC.Landen

10/09 10:00        U10: GS Beek - EP-Grote Heide IP10/G U11P

10/09 10:00        U14-15: Lindelhoeven VV - Sp Grote Heide Kad U14-15 G

10/09 10:00        U14-15: sv Herkol U14-15 Kad G - G.T. Lommel Kol.

10/09 10:00        U10: sv Herkol U10 Gew J - Racing Peer

10/09 10:00        U12: sv Herkol U12gew H - FC Eksel

10/09 10:45        U9: Esperanza Pelt ProvU9E PlB - Hamont 99

10/09 15:00        1e Ploeg: FC.Heur-Tongeren A - Esperanza Pelt 1e ploeg

10/09 15:00        1e Ploeg: Sp Grote Heide 1e ploeg - Fl. Paal

Jeugdsamenwerking Neerpelter Voetbal Clubs 

De jeugdafdelingen van de Neerpeltse voetbalclubs (FC Esperanza Pelt, Sporting Grote Heide, SV Herkol en Sparta Lille) sloegen 'n tiental jaren geleden de handen in mekaar en zetten een gezamenlijk jeugdbeleid op. Het doel was om elke speler/ster de kans te bieden te trainen én wedstrijden te spelen op zijn of haar niveau en in zijn of haar leeftijdscategorie. Het gebeurde immers dat niet elke club genoeg spelers had binnen bepaalde reeksen en daardoor speler/sters niet zouden kunnen voetballen. Door de krachten te bundelen, kon dit voorkomen worden

Deze samenwerking was tevens het begin van een constant streven naar kwaliteitsverbetering, een proces waarin dag in dag uit gewerkt wordt! Inmiddels heeft Sparta Lille de samenwerking verlaten.

De andere 3 clubs hebben de banden nauwer aangehaald, hebben op een externe audit het 3-sterren label behaald en spelen daardoor met 13 teams op interprovinciaal niveau.

Bovendien spelen er in elke jeugdcategorie een of meerdere teams in gewestelijke reeksen. 

 

Contactgegevens

TVJO (Technisch Verantwoordelijke Jeugd Opleiding)

Gunther Scheelen
guntherscheelen.esperanza@proximus.be
+32498141135
 

AVJO (Algemeen Verantwoordelijke Jeugd Opleiding)

Jack Karsmakers
jack.karsmakers@skynet.be
+32477672745
 

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #fbodc9 #eef12058 #170714215140