Woensdag

13/09 19:00        U19: RC Hades - Esperanza Pelt IP19f

Vrijdag:

15/09 20:00        Dames: Esperanza Pelt dames prov. - Lommel United WS

Zaterdag:

16/09 10:00        U8: Lutlommel VV - Esperanza Pelt ProvU8PG reeks G

16/09 10:00        U8: Lutlommel VV - Esperanza Pelt ProvU8PC reeks C

16/09 11:00        U9: Lommel United - Esperanza Pelt ProvU9E PlB

16/09 11:00        U9: Lommel United - Esperanza Pelt ProvU9 C PlA

16/09 12:00        U13: RC Hades - Esperanza Pelt IP13e PlA

16/09 12:00        U13: RC Hades - Esperanza Pelt IP13e PlB

16/09 12:30        U14: Thes Sport Tessenderlo - Esperanza Pelt IP14b

16/09 12:30        U12: Lutlommel VV - sv Herkol U12gew H

16/09 13:00        U10: Sp.Wijchmaal - sv Herkol U10 Gew J

16/09 13:00        U14-15: Hamont 99 - sv Herkol U14-15 Kad G

16/09 13:00        U10: Esperanza Pelt IP10f IP/G - K.ESK.Leopoldsburg

16/09 13:00        U11: Esperanza Pelt IP11a IP/G - K.ESK.Leopoldsburg

16/09 13:00        U12: Esperanza Pelt IP12b PlA - V. Maasmechelen

16/09 13:00        U12: Esperanza Pelt IP12b PlB - V. Maasmechelen

16/09 14:30        U17: Esperanza Pelt IP17b - Bilzerse Waltwilder VV.

16/09 14:30        U9: FC Eksel - Herkol U9K niv 2/1

16/09 14:30        Nat.Beloften: VC.Herentals - Esperanza Pelt Beloften

16/09 15:00        U9: Grote Heide U9Q niv 3/2 - GS Beek

16/09 15:00        U8: Grote Heide U8O gew reeks O - Achel VV

16/09 15:00        Dames: R.SC.Anderlecht B - Esperanza Pelt dames nat.

16/09 15:00        Reserven: Racing Peer - Esperanza Pelt

16/09 15:00        Reserven: W. Koersel - sv Herkol

16/09 15:00        Reserven: Sp Grote Heide - Opitter F.C.

16/09 19:30        1e Ploeg: Esperanza Pelt - VC.Herentals

Zondag:

17/09 09:30        U14-15 Kadetten: Sp Grote Heide Kad U14-15 G - Sp. Lille

17/09 09:30        U11: Bocholter V.V. - EP Grote Heide IP11/G12M IP/GewB

17/09 09:30        U10: EP-Grote Heide IP10/G U11P - Racing Peer

17/09 10:00        U10: N. Gruitrode - Sp Grote Heide U10Gew M

17/09 10:00        U17: Kattenbos Sp. - sv Herkol Schol U17 gew F

17/09 10:00        U16: Esperanza Pelt IP16g - RC Hades

17/09 10:00        U15: Esperanza Pelt IP15a - V. Maasmechelen

17/09 15:00        1e Ploeg: Opitter F.C. - Sp Grote Heide

17/09 15:00        1e Ploeg: Sv Herkol - W. Koersel

Jeugdsamenwerking Neerpelter Voetbal Clubs 

De jeugdafdelingen van de Neerpeltse voetbalclubs (Esperanza Pelt, Sporting Grote Heide, Herkol en Sparta Lille) sloegen enkele jaren geleden de handen in mekaar en zetten een gezamenlijk jeugdbeleid op, met als doel elke speler de kans te bieden én te trainen én wedstrijden te spelen in zijn of haar leeftijdscategorie. Het gebeurde immers dat niet elke club genoeg spelers hadden binnen bepaalde reeksen, enkel door de krachten te bundelen, kon dit wel! Dit was tevens het begin van een constant streven naar kwaliteitsverbetering, een proces waarin dag in dag uit gewerkt wordt! Vanaf het huidige seizoen 2015-2016 heeft Sparta Lille de samenwerking verlaten.

 

Contactgegevens

Jeugdcoördinator

Gunther Scheelen
guntherscheelen.esperanza@proximus.be
+32498141135
 
Jack Karsmakers
jack.karsmakers@skynet.be
+32477672745
 

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #fbodc9 #eef12058 #170714215140