Woensdag

13/09 19:00        U19: RC Hades - Esperanza Pelt IP19f

Vrijdag:

15/09 20:00        Dames: Esperanza Pelt dames prov. - Lommel United WS

Zaterdag:

16/09 10:00        U8: Lutlommel VV - Esperanza Pelt ProvU8PG reeks G

16/09 10:00        U8: Lutlommel VV - Esperanza Pelt ProvU8PC reeks C

16/09 11:00        U9: Lommel United - Esperanza Pelt ProvU9E PlB

16/09 11:00        U9: Lommel United - Esperanza Pelt ProvU9 C PlA

16/09 12:00        U13: RC Hades - Esperanza Pelt IP13e PlA

16/09 12:00        U13: RC Hades - Esperanza Pelt IP13e PlB

16/09 12:30        U14: Thes Sport Tessenderlo - Esperanza Pelt IP14b

16/09 12:30        U12: Lutlommel VV - sv Herkol U12gew H

16/09 13:00        U10: Sp.Wijchmaal - sv Herkol U10 Gew J

16/09 13:00        U14-15: Hamont 99 - sv Herkol U14-15 Kad G

16/09 13:00        U10: Esperanza Pelt IP10f IP/G - K.ESK.Leopoldsburg

16/09 13:00        U11: Esperanza Pelt IP11a IP/G - K.ESK.Leopoldsburg

16/09 13:00        U12: Esperanza Pelt IP12b PlA - V. Maasmechelen

16/09 13:00        U12: Esperanza Pelt IP12b PlB - V. Maasmechelen

16/09 14:30        U17: Esperanza Pelt IP17b - Bilzerse Waltwilder VV.

16/09 14:30        U9: FC Eksel - Herkol U9K niv 2/1

16/09 14:30        Nat.Beloften: VC.Herentals - Esperanza Pelt Beloften

16/09 15:00        U9: Grote Heide U9Q niv 3/2 - GS Beek

16/09 15:00        U8: Grote Heide U8O gew reeks O - Achel VV

16/09 15:00        Dames: R.SC.Anderlecht B - Esperanza Pelt dames nat.

16/09 15:00        Reserven: Racing Peer - Esperanza Pelt

16/09 15:00        Reserven: W. Koersel - sv Herkol

16/09 15:00        Reserven: Sp Grote Heide - Opitter F.C.

16/09 19:30        1e Ploeg: Esperanza Pelt - VC.Herentals

Zondag:

17/09 09:30        U14-15 Kadetten: Sp Grote Heide Kad U14-15 G - Sp. Lille

17/09 09:30        U11: Bocholter V.V. - EP Grote Heide IP11/G12M IP/GewB

17/09 09:30        U10: EP-Grote Heide IP10/G U11P - Racing Peer

17/09 10:00        U10: N. Gruitrode - Sp Grote Heide U10Gew M

17/09 10:00        U17: Kattenbos Sp. - sv Herkol Schol U17 gew F

17/09 10:00        U16: Esperanza Pelt IP16g - RC Hades

17/09 10:00        U15: Esperanza Pelt IP15a - V. Maasmechelen

17/09 15:00        1e Ploeg: Opitter F.C. - Sp Grote Heide

17/09 15:00        1e Ploeg: Sv Herkol - W. Koersel

Jeugdsamenwerking Neerpelter Voetbal Clubs 

De jeugdafdelingen van de Neerpeltse voetbalclubs (FC Esperanza Pelt, Sporting Grote Heide, SV Herkol en Sparta Lille) sloegen 'n tiental jaren geleden de handen in mekaar en zetten een gezamenlijk jeugdbeleid op. Het doel was om elke speler/ster de kans te bieden te trainen én wedstrijden te spelen op zijn of haar niveau en in zijn of haar leeftijdscategorie. Het gebeurde immers dat niet elke club genoeg spelers had binnen bepaalde reeksen en daardoor speler/sters niet zouden kunnen voetballen. Door de krachten te bundelen, kon dit voorkomen worden

Deze samenwerking was tevens het begin van een constant streven naar kwaliteitsverbetering, een proces waarin dag in dag uit gewerkt wordt! Inmiddels heeft Sparta Lille de samenwerking verlaten.

De andere 3 clubs hebben de banden nauwer aangehaald, hebben op een externe audit het 3-sterren label behaald en spelen daardoor met 13 teams op interprovinciaal niveau.

Bovendien spelen er in elke jeugdcategorie een of meerdere teams in gewestelijke reeksen. 

 

Contactgegevens

TVJO (Technisch Verantwoordelijke Jeugd Opleiding)

Gunther Scheelen
guntherscheelen.esperanza@proximus.be
+32498141135
 

AVJO (Algemeen Verantwoordelijke Jeugd Opleiding)

Jack Karsmakers
jack.karsmakers@skynet.be
+32477672745
 

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #fbodc9 #eef12058 #170714215140