Vrijdag:

20/10 20:00        Nationale beloften: K.VC.Houtvenne - Esperanza Pelt Beloften

Zaterdag:

21/10 10:00        U14: K.Sportclub Tongeren - Esperanza Pelt IP14b

21/10 10:00        U13: K.Sportclub Tongeren - Esperanza Pelt IP13e PlB

21/10 10:00        U13: K.Sportclub Tongeren - Esperanza Pelt IP13e PlA

21/10 10:00        U11: V. Maasmechelen - Esperanza Pelt IP11a IP/G

21/10 10:00        U8: Kadijk SK - Grote Heide U8O gew reeks O

21/10 10:30        U10: Achel VV - EP-Grote Heide IP10/G U11P

21/10 11:00        Dames: Halveweg Zonhoven - Esperanza Pelt dames prov.

21/10 13:00        U12: Esperanza Pelt IP12b PlA - KVK Wellen

21/10 13:00        U12: Esperanza Pelt IP12b PlB - KVK Wellen

21/10 13:00        U10: KVK Wellen - Esperanza Pelt IP10f IP/G

21/10 13:30        U17: K.ESK.Leopoldsburg - Esperanza Pelt IP17b

21/10 14:00        Dames: Esperanza Pelt dames nat. - E. Louwel

21/10 14:00        U9: G.T. Lommel Kol. - Herkol U9K niv 2/1

21/10 15:00        Reserven: Lindelhoeven VV - Esperanza Pelt reserven

21/10 15:00        Reserven: N. Gruitrode - Sp Grote Heide reserven

21/10 15:00        U11: EP Grote Heide IP11/G12M IP/GewB - Bocholter V.V.

21/10 15:00        Reserven: VV Brustem - sv Herkol reserven

21/10 19:30        1e Ploeg: Esperanza Pelt 1e ploeg - K.VC.Houtvenne

Zondag:

22/10 09:30        U10: Sp Grote Heide U10Gew M - Kab. Opglabbeek

22/10 09:30        U8: Esperanza Pelt ProvU8PC reeks C - Lutlommel VV

22/10 09:30        U14-15: sv Herkol U14-15 Kad G - FC Eksel

22/10 10:00        U12: sv Herkol U12gew E - KFC Ham United

22/10 10:00        U7: Esperanza Pelt U7 2 - GS Beek

22/10 10:00        U7: Esperanza Pelt U7 1 - Lommel United

22/10 10:00        U9: Achel VV - Grote Heide U9Q niv 3/2

22/10 10:00        U14-15: Kattenbos Sp. - Sp Grote Heide Kad U14-15 G

22/10 10:00        U12: sv Herkol U12gew H - G.T. Lommel Kol.

22/10 10:00        U10: sv Herkol U10 Gew J - Sp. Lille

22/10 10:00        U16: Esperanza Pelt IP16g - KVK Wellen

22/10 10:00        U15: Esperanza Pelt IP15a - K.ESK.Leopoldsburg

22/10 10:45        U8: Esperanza Pelt ProvU8PG reeks G - Lutlommel VV

22/10 11:15        U17: sv Herkol Schol U17 gew F - HO Molenbeersel

22/10 15:00        1e Ploeg: Sv Herkol 1e ploeg - VV Brustem

22/10 15:00        1e Ploeg: Sp Grote Heide 1e ploeg - N. Gruitrode

Jeugdsamenwerking Neerpelter Voetbal Clubs 

De jeugdafdelingen van de Neerpeltse voetbalclubs (FC Esperanza Pelt, Sporting Grote Heide, SV Herkol en Sparta Lille) sloegen 'n tiental jaren geleden de handen in mekaar en zetten een gezamenlijk jeugdbeleid op. Het doel was om elke speler/ster de kans te bieden te trainen én wedstrijden te spelen op zijn of haar niveau en in zijn of haar leeftijdscategorie. Het gebeurde immers dat niet elke club genoeg spelers had binnen bepaalde reeksen en daardoor speler/sters niet zouden kunnen voetballen. Door de krachten te bundelen, kon dit voorkomen worden

Deze samenwerking was tevens het begin van een constant streven naar kwaliteitsverbetering, een proces waarin dag in dag uit gewerkt wordt! Inmiddels heeft Sparta Lille de samenwerking verlaten.

De andere 3 clubs hebben de banden nauwer aangehaald, hebben op een externe audit het 3-sterren label behaald en spelen daardoor met 13 teams op interprovinciaal niveau.

Bovendien spelen er in elke jeugdcategorie een of meerdere teams in gewestelijke reeksen. 

 

Contactgegevens

TVJO (Technisch Verantwoordelijke Jeugd Opleiding)

Gunther Scheelen
guntherscheelen.esperanza@proximus.be
+32498141135
 

AVJO (Algemeen Verantwoordelijke Jeugd Opleiding)

Jack Karsmakers
jack.karsmakers@skynet.be
+32477672745
 

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #fbodc9 #eef12058 #170714215140