Vrijdag:   

27/10 20:00

 

Reserven: Esperanza Pelt reserven - Hamont 99

27/10 20:00 Beloften: Esperanza Pelt Beloften - KVK Wellen

Zaterdag:

28/10 10:00

 

U11: GS Beek - EP Grote Heide IP11/G12M IP/GewB

28/10 10:00 U12: Hechtel FC - sv Herkol U12gew E
28/10 10:00 U10: V. Maasmechelen - Esperanza Pelt IP10f IP/G
28/10 10:00 U14: V. Maasmechelen - Esperanza Pelt IP14b
28/10 11:00 U10: FC Anadol - Sp Grote Heide U10Gew M
28/10 12:30 U13: FC.Landen - Esperanza Pelt IP13e PlA
28/10 12:30 U13; FC.Landen - Esperanza Pelt IP13e PlB
28/10 13:00 U11: Esperanza Pelt IP11a IP/G - Bregel Sp.
28/10 13:00 U12: Esperanza Pelt IP12b PlB - Bilzerse Waltwilder VV.
28/10 13:00 U12: Esperanza Pelt IP12b PlA - Bilzerse Waltwilder VV.
28/10 14:00 U16-17: Sp. Lille - sv Herkol Schol U17 gew F
28/10 14:00 Dames: Esperanza Pelt dames nat. - R.Standard de Liège C
28/10 14:30 U17: Esperanza Pelt IP17b - Thes Sport Tessenderlo
28/10 14:30 U19: Bocholter V.V. - Esperanza Pelt IP19f
28/10 15:00 Dames: BS Sport Berbroek-Schulen - Esperanza Pelt dames prov.
28/10 15:00 Reserven: Sp Grote Heide reserven - Lutlommel VV
28/10 15:00 Reserven: sv Herkol reserven - Daring Huvo Jeuk
28/10 15:00 U9: Grote Heide U9Q niv 3/2 - Kattenbos Sp.
28/10 15:00 U8: Grote Heide U8O gew reeks O - Hechtel FC
28/10 20:00 1e Ploeg: KVK Wellen - Esperanza Pelt 1e ploeg

Zondag:

29/10 09:30

 

U8: Esperanza Pelt ProvU8PC reeks C - Lommel United

29/10 09:30 U10: EP-Grote Heide IP10/G U11P - GS Beek
29/10 09:30 U14-15: Sp Grote Heide Kad U14-15 G - Lindelhoeven VV
29/10 10:00 U16: Esperanza Pelt IP16g - Bilzerse Waltwilder VV.
29/10 10:00 U15: Esperanza Pelt IP15a - Thes Sport Tessenderlo
29/10 10:00 U10: Racing Peer - sv Herkol U10 Gew J
29/10 10:00 U14-15: G.T. Lommel Kol. - sv Herkol U14-15 Kad G
29/10 10:00 U9: Hamont 99 - Esperanza Pelt ProvU9E PlB
29/10 10:00 U9: Hamont 99 - Esperanza Pelt ProvU9 C PlA
29/10 10:00 U7: Esperanza Pelt U7 1 - Lutlommel VV
29/10 10:00 U7; Esperanza Pelt U7 2 - Lutlommel VV
29/10 10:00 U9: Herkol U9K niv 2/1 - FC Eksel
29/10 10:45 U8: Esperanza Pelt ProvU8PG reeks G - Lommel United
29/10 15:00 1e Ploeg: Daring Huvo Jeuk - Sv Herkol 1e ploeg
29/10 15:00 1e Ploeg: Lutlommel VV - Sp Grote Heide 1e ploeg

 

 

 

Jeugdsamenwerking Neerpelter Voetbal Clubs 

De jeugdafdelingen van de Neerpeltse voetbalclubs (FC Esperanza Pelt, Sporting Grote Heide, SV Herkol en Sparta Lille) sloegen 'n tiental jaren geleden de handen in mekaar en zetten een gezamenlijk jeugdbeleid op. Het doel was om elke speler/ster de kans te bieden te trainen én wedstrijden te spelen op zijn of haar niveau en in zijn of haar leeftijdscategorie. Het gebeurde immers dat niet elke club genoeg spelers had binnen bepaalde reeksen en daardoor speler/sters niet zouden kunnen voetballen. Door de krachten te bundelen, kon dit voorkomen worden

Deze samenwerking was tevens het begin van een constant streven naar kwaliteitsverbetering, een proces waarin dag in dag uit gewerkt wordt! Inmiddels heeft Sparta Lille de samenwerking verlaten.

De andere 3 clubs hebben de banden nauwer aangehaald, hebben op een externe audit het 3-sterren label behaald en spelen daardoor met 13 teams op interprovinciaal niveau.

Bovendien spelen er in elke jeugdcategorie een of meerdere teams in gewestelijke reeksen. 

 

Contactgegevens

TVJO (Technisch Verantwoordelijke Jeugd Opleiding)

Gunther Scheelen
guntherscheelen.esperanza@proximus.be
+32498141135
 

AVJO (Algemeen Verantwoordelijke Jeugd Opleiding)

Jack Karsmakers
jack.karsmakers@skynet.be
+32477672745
 

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #fbodc9 #eef12058 #170714215140