Van een aantal trainers, afgevaardigden of ouders/supporters krijgen we trouw elke week een verslagje, enkele foto’s of soms beiden.

Dat stellen we, maar zeker ook de spelers van de betreffende ploegen, heel erg op prijs. Dus als iemand een berichtje, verslagje of foto heeft, stuur deze gerust door naar Dit E-mail adres wordt beschermd tegen spambots. U moet JavaScript geactiveerd hebben om het te kunnen zien.

Namens alle spelers al vast heel erg bedankt!

U11: GS Beek - EP Grote Heide IP11/G12M IP/GewB

U12: Hechtel FC - sv Herkol U12gew E

U10: V. Maasmechelen - Esperanza Pelt IP10f IP/G

U14: V. Maasmechelen - Esperanza Pelt IP14b: 6 - 5

U10: FC Anadol - Sp Grote Heide U10Gew M

U13: FC.Landen - Esperanza Pelt IP13e twee ploegen   Verslag trainer Gilbert

Na onze goede prestaties van vorige week vertrokken we vol goede moed en met hoge verwachting naar het verre Landen. Helaas waren er nog 2 afmeldingen op het laatste moment zodat we wederom maar 1 wissel hadden voor beide ploegen. Gelukkig dat we toch 1 U-12 speler mee hadden. Niet iedereen was dan nog eens helemaal fit en daarom kon Max nog eens een keertje keepen. De ploeg van Patrick stond al heel snel op een 2-0 achterstand maar reageerde snel en gevat zodat men daar kon gaan rusten bij een 3-2 achterstand. De andere ploeg hield wel gelijke tred maar werd via omschakeling toch een keer verslagen zodat het daar bij de rust 1-0 stond.

Alles was dus nog mogelijk al moesten we onnodige fouten en goals die we te makkelijk weg geven proberen vermijden. Helaas ontbrak vandaag de grinta en konden we niet de nodige versnelling hoger schakelen om enige winstkansen te hebben. Ontgoocheling alom met eindstanden van 6(7?)-2 en 4-0.Er was vandaag veel meer mogelijk maar dan moet er wel de wil zijn om er voor te gaan. Daar ontbrak het bij de meeste spelers wel aan. De tegenstander was niet beter alleen gaven we zelf hun de kansen. Vandaag een stap achteruit en volgende week 2 vooruit??

Maandag trainen we ,woensdag niet. Donderdag spelen we dan vriendschappelijk (tegen Lommel sk en Lindelhoeven; beiden provinciaal)  en vrijdag houden we het dan op rust. Zondag is er dan onze volgende match. Geniet van jullie vakantie nog!!

U11: Esperanza Pelt IP11a IP/G - Bregel Sp.

U12: Esperanza Pelt IP12b PlB - Bilzerse Waltwilder VV. Ploeg Jorg: 0 – 6 Verslag Carina

Onder leiding van trainer Eddy Peeten (trainer Jorg had match met U17 van Herkol) en zonder onze nummer 10 Rube ( moest invallen bij U13) begonnen we aan onze derde thuismatch op rij. Jammer genoeg kwamen we snel op achterstand: 0-1. Er werd niet fel genoeg verdedigd en Bilzen kon via het middenveld gewoon doorlopen tot aan de goal en wij vergaten onze kansen af te werken. We stonden de eerste helft al achter met 0-5.

De spelers werden opgepept door trainer Eddy en er werd volle moed begonnen aan de tweede helft. We kwamen beter in de wedstrijd en we creëerden vele kansen, maar deze werden niet afgewerkt. Bilzen deed dit wel. Ze kregen 1 kans en werkten mooi af: 0-6.

Jammer jongens, volgende week beter.Bedankt trainer Eddy Peeten voor de coaching.!

U12: Esperanza Pelt IP12b PlA - Bilzerse Waltwilder VV: 3 – 6  Verslag trainer Raf

Ploeg : Cas, mats, Thijs, Thomas, mathias, Michael, Laurens, Sami, zander, Hendrik

De wedstrijd tegen Bilzen was van begin tot ’t einde leuk om te coachen en te kijken. Het eerste kwart waren we beter . Met veel druk naar voor .

In de rug van onze verdediging lag er echter ruimte die Bilzen goed benutte. Bilzen is een zeer goed voetballende ploeg. De beste uit onze reeks en we hadden het moeilijk.

Na onze vroege voorsprong, sloten we bij rust toch af met een kleine achterstand: 2-3.

De tweede helft speelden  we wind op, misten we kort na rust 2 kansen en daarna was het Bilzen die het mooie spel bracht:  passen van 20 tot 30 meter kwamen bij hen perfect aan  en plots was het 2-4 en 2-5.

We komen onverwacht terug tot 3-5.

De laatste 7 minuten, na enkele wissels, komen we  wel terug in de match en krijgen we nog een 3 tal kansen, maar verloren uiteindelijk de wedstrijd met 3-6.

Toch een knappe prestatie.

Van deze ploeg kunnen we enkel bijleren .  Dit niveau hebben onze spelers nog niet.

Op naar de volgende ….

U16-17: Sp. Lille - sv Herkol Schol U17 gew F:  3 - 2

U17: Esperanza Pelt IP17b - Thes Sport Tessenderlo: 1 - 4

U19: Bocholter V.V. - Esperanza Pelt IP19f: 1 - 2

U10: EP-Grote Heide IP10/G U11P - GS Beek

U14-15: Sp Grote Heide Kad U14-15 G - Lindelhoeven VV: 3 – 5  Verslag Arend

Veel wind, maar droog weer en een mooi zonnetje waren het toneel van de wedstrijd vandaag tegen hekkensluiter Lindelhoeven. Een wedstrijd die onder normale omstandigheden gewonnen kon worden. Wel waren we al gewaarschuwd omdat Lindelhoeven vorige week met een nipte 8-7 had verloren tegen Sparta Lille. Zij staan in onze reeks op een mooie 3de plaats en hierbij het gegeven dat Lindelhoeven met 5 provinciale (!) spelers aantrad en wij geen wissel hadden, zou het een moeilijke zondag kunnen worden. Eens de wedstrijd begon, konden we al merken dat onze ploeg zeker niet de mindere was en het eigenlijk gelijk opging. Het was wel Lindelhoeven die de score opende door een mooie steekpas door het midden: 0-1. Nog geen 2 minuten later speelde Thijmen de bal mooi diep op Taoufik die met een goed overzicht vanop rechts Fabian op links aan kon spelen en de terechte gelijkmaker kon scoren. Het eerste kwart werd niet meer gescoord maar in de 25ste minuut werd door slecht uitverdedigen van ons de 1-2 te makkelijk gemaakt. Nog geen 4minuten later stonden onze verdedigers verkeerd op positie en kon de tegenstander te simpel scoren.

We gingen dan ook rusten met een onterechte achterstand van 1-3. In de rust hebben we besproken dat we deze wedstrijd in ons voordeel konden beslissen maar hiervoor wel een vuist moesten maken en alles moesten geven ondanks het nadeel geen wissel te hebben. Dit werd beloond door een goed schot van Joppe, gekeerd door de keeper maar binnen geschoten door een goed meegelopen Bener: 2-3. Lindelhoeven werd met hun provinciale spelers overklast door een goed spelend Grote Heide maar kon de bal vanaf de grote backlijn toch achter Stef binnen schieten: 2-4. Nog geen minuut later, vrije trap Marco, klein tikje voorwaarts Joppe en Taoufik met de beslissende tik: 3-4. Spannend werd het, omdat er nog 10 minuten te spelen waren en de betere kansen voor ons waren. Een achterstand kun je alleen maar goedmaken in de laatste minuten door risico te nemen. Dit deden we maar ‘t pakte niet goed uit want de tegenstander kon in de laatste 2 minuten de nog de 3-5 eindstand aantekenen.

Alle complimenten gaan uit naar de spelers van vandaag hun inzet was zeer goed en de supporters hebben onze spelers tot het uiterste geroepen maar spijtig genoeg was het niet voldoende voor een zeer verdiend gelijkspel.

U16: Esperanza Pelt IP16g - Bilzerse Waltwilder VV.: 1 – 2   Foto’s Luc

De gelijkmaker gescoord: terechte blijdschap.  Maar dan toch de ‘kopkes naar beneden’.

 

U15: Esperanza Pelt IP15a - Thes Sport Tessenderlo: 0 – 2      verslag Harrie Geven

Spelers: Jannis Joren, Vangeneugden Jason, Musayi Moses, Krampiltz Rune,  Lemmens Stan, Groenen Ruben, Essers Juul, Geven Daryll, Leppens Jonas, Belien Robbe, Rabijns Lars, Marguillier Dylan, Van den Dungen Bjorn, Voorhout Aaron.

Afwezig: Mola Guynock, Boridis Bart en Akechtabou Lahcen Zondag 29 oktober voor de 3e keer achtereen een thuismatch. Na een goede match tegen Leopoldsburg van vorige week kwam nu de koploper in de ranking KVV Thes Sport op bezoek.

Een goed voetballende ploeg die elkaar ook goed weten te vinden. Hierdoor had trainer Eddy ook de hele week scherp de trainingen neergezet om de mannen klaar te stomen voor deze match.

In de eerste 20 minuten was het aan beide zijden veel aftastend voetbal en zo werd er dan ook door niemand een kans weggegeven.

Hetzelfde beeld was ook terug te vinden in het 2e kwart van de wedstrijd met nu wat meer kansen voor zowel Esperanza als voor Thes Sport maar desondanks de  was de ruststand nog steeds 0-0.

Na de rust werd de draad weer opgepakt en werd de focus gericht op het spel en de aanvallers van Thes. Als koploper zouden zij deze wedstrijd toch naar zich toe willen trekken en een positief resultaat willen boeken. Door elkaar te coachen zowel in als buiten het veld was het na 60 minuten nog steeds 0-0.

Ik kan me geen wedstrijd herinneren dat we na 60 minuten spelen weer starten met deze 0-0 stand.

Maar hiervoor was Thes niet gekomen en begon steeds meer druk te zetten op onze ploeg en met name op onze verdediging. Technisch kwamen zij beter uit de verf en dit had dan ook als resultaat dat zij op een 0-1 voorsprong kwamen. Later scoorden zij ook de 0-2 en gingen zij uiteindelijk met de 3 punten terug naar Tessenderlo en behielden hiermee de ongeslagen status in de competitie.

Nu op naar de volgende uitmatch tegen Eendracht Maasmechelen waar we weer voor de volle 3 punten gaan………..

U10: Racing Peer - sv Herkol U10 Gew J

Jeugdsamenwerking Neerpelter Voetbal Clubs 

De jeugdafdelingen van de Neerpeltse voetbalclubs (FC Esperanza Pelt, Sporting Grote Heide, SV Herkol en Sparta Lille) sloegen 'n tiental jaren geleden de handen in mekaar en zetten een gezamenlijk jeugdbeleid op. Het doel was om elke speler/ster de kans te bieden te trainen én wedstrijden te spelen op zijn of haar niveau en in zijn of haar leeftijdscategorie. Het gebeurde immers dat niet elke club genoeg spelers had binnen bepaalde reeksen en daardoor speler/sters niet zouden kunnen voetballen. Door de krachten te bundelen, kon dit voorkomen worden. Na enkele jaren heeft Sparta Lille de samenwerking verlaten.

Deze samenwerking was tevens het begin van een constant streven naar kwaliteitsverbetering, een proces waaraan dag in dag uit gewerkt wordt! Via de verplichte audits in 2012 ( 2-sterrenlabel, goed voor Provinciaal voetbal), 2015 ( 3-sterrenlabel, goed voor Interprovinciaal voetbal) en nu in de audit van 2018, hebben we wederom 3-sterren en  daarmee weer toestemming voor 3 jaar Interprovinciaal voetbal!

Interprovinciaal voetbal wordt vamnuit Brussel aangestuurd, is provincieoverstijgend en daarmee nationaal voetbal. Dat betekent dat er elk weekeinde met 13 teams ruim 175 spelers van Neerpelt en directe omgeving Interprovinciaal voetbal spelen.

Bovendien spelen er bij de Jsw in elke jeugdcategorie een of meerdere teams in gewestelijke reeksen. 

 

Contactgegevens

TVJO (Technisch Verantwoordelijke Jeugd Opleiding)

Gunther Scheelen
guntherscheelen.esperanza@proximus.be
+32498141135
 

AVJO (Algemeen Verantwoordelijke Jeugd Opleiding)

Jack Karsmakers
jack.karsmakers@skynet.be
+32477672745
 

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #fbodc9 #eef12058 #170714215140