Woensdag:

29/11 20:00        U19: Esperanza Pelt IP19f - K.FC.De Kempen T.L.

Vrijdag:

01/12 19:00        U14-15: SV Herkol - Sp Grote Heide Kad U14-15 G

    (met frieten voor beide teams na afloop!)

01/12 19:30        Reserven: Zonhoven VV - sv Herkol reserven

01/12 20:00        Reserven: Esperanza Pelt reserven - Racing Peer

Zaterdag:

02/12 09:30        U10: Kadijk SK - sv Herkol U10 Gew J

02/12 09:30        U12: Kadijk SK - sv Herkol U12gew H

02/12 09:30        U10: E. Louwel - Sp Grote Heide U10Gew M

02/12 10:00        U12: Bregel Sp. - Esperanza Pelt IP12b PlA

02/12 10:00        U12: Bregel Sp. - Esperanza Pelt IP12b PlB

02/12 10:30        Dames: Kortessemse V.V. - Esperanza Pelt dames prov.

02/12 11:00        U8: Lommel United - Esperanza Pelt ProvU8PC reeks C

02/12 11:00        U8: Lommel United - Esperanza Pelt ProvU8PG reeks G

02/12 12:30        U16: Bregel Sp. - Esperanza Pelt IP16g

02/12 13:00        U11: Esperanza Pelt IP11a IP/G - K.Sportclub Tongeren

02/12 13:00        U10: Esperanza Pelt IP10f IP/G - Bregel Sp.

02/12 14:00        Dames: Esperanza Pelt dames nat. - Oud-Heverlee Leuven B

02/12 14:30        Beloften: ERC.Hoeilaart A - Esperanza Pelt Beloften

02/12 14:30        U17: Esperanza Pelt IP17b - V. Maasmechelen

02/12 14:30        Reserven: Sp Grote Heide reserven - R.C. Reppel

02/12 14:30        U11: EP Grote Heide IP11/G12M IP/GewB - GS Beek

02/12 14:30        U8: Grote Heide U8O gew reeks O - Kaulille F.C.

02/12 14:30        U9: Grote Heide U9Q niv 3/2 - Racing Peer

02/12 19:30        1e Ploeg: R.C. Reppel - Sp Grote Heide 1e ploeg

02/12 19:30        1e Ploeg: Esperanza Pelt 1e ploeg - ERC.Hoeilaart A

Zondag:

03/12 09:30        U10: EP-Grote Heide IP10/G U11P - Bocholter V.V.

03/12 09:30        U9: Esperanza Pelt ProvU9 C PlA - W. Koersel

03/12 10:00        U9: Herkol U9K niv 2/1 - Kattenbos Sp.

03/12 10:00        U7: Sp. Lille - Esperanza Pelt U7 2

03/12 10:00        U7: FC Eksel - Esperanza Pelt U7 1

03/12 10:00        U12: sv Herkol U12gew E - SK Heusden 06

03/12 10:00        U16-17: GS Beek - sv Herkol Schol U17 gew F

03/12 10:00        U15: K.V. Turnhout - Esperanza Pelt IP15a

03/12 10:00        U14: Esperanza Pelt IP14b - Bregel Sp. Verschoven naar vrijdag 8 december 19:00u!

03/12 10:00        U13: Esperanza Pelt IP13e PlB - Bregel Sp.

03/12 10:00        U13: Esperanza Pelt IP13e PlA - Bregel Sp.

03/12 10:45        U9: Esperanza Pelt ProvU9E PlB - W. Koersel

03/12 14:30        1e Ploeg: Sv Herkol 1e ploeg - Zonhoven VV

Vrijdag:

08/12 20:00        Beloften: Esperanza Pelt Beloften - K.ESK.Leopoldsburg

08/12 19:00        U14: Esperanza Pelt IP14b - Bregel Sp.

08/12 20:00        Reserven: sv Herkol reserven - KVK Beringen

Zaterdag:

09/12 13:00        Dames: Tongeren D.V. B - Esperanza Pelt dames nat.

09/12 13:30        U12: sv Herkol U12gew H - Lommel United

09/12 14:30        Reserven: K.S.K. Meeuwen - Sp Grote Heide reserven

09/12 19:30        1e Ploeg: K.ESK.Leopoldsburg - Esperanza Pelt 1e ploeg

09/12 20:00        1e Ploeg: KVK Beringen - Sv Herkol 1e ploeg

Zondag:

10/12 10:00        U12: FC Eksel - sv Herkol U12gew H

10/12 14:30        1e Ploeg: Sp Grote Heide 1e ploeg - K.S.K. Meeuwen

Woensdag:

13/12 18:45        U12: sv Herkol U12gew E - KFC Ham United

Vrijdag:

15/12 20:00        Beloften: Esperanza Pelt Beloften - Bilzerse Waltwilder VV.

15/12 20:00        Reserven: K. St. Elen - Sp Grote Heide reserven

Zaterdag:

16/12 14:00        Dames: Esperanza Pelt dames nat. - Yellow-Red KV.Mechelen A

16/12 14:30        Reserven: sv Herkol reserven - F.C. Helson Helchteren

16/12 19:30        1e Ploeg: Bilzerse Waltwilder VV. - Esperanza Pelt 1e ploeg

Zondag:

17/12 13:30        Dames: VKM St. Truiden A - Esperanza Pelt dames prov.

17/12 14:30        1e Ploeg: F.C. Helson Helchteren - Sv Herkol 1e ploeg

17/12 14:30        1e Ploeg: Sp Grote Heide 1e ploeg - K. St. Elen

 

Jeugdsamenwerking Neerpelter Voetbal Clubs 

De jeugdafdelingen van de Neerpeltse voetbalclubs (FC Esperanza Pelt, Sporting Grote Heide, SV Herkol en Sparta Lille) sloegen 'n tiental jaren geleden de handen in mekaar en zetten een gezamenlijk jeugdbeleid op. Het doel was om elke speler/ster de kans te bieden te trainen én wedstrijden te spelen op zijn of haar niveau en in zijn of haar leeftijdscategorie. Het gebeurde immers dat niet elke club genoeg spelers had binnen bepaalde reeksen en daardoor speler/sters niet zouden kunnen voetballen. Door de krachten te bundelen, kon dit voorkomen worden. Na enkele jaren heeft Sparta Lille de samenwerking verlaten.

Deze samenwerking was tevens het begin van een constant streven naar kwaliteitsverbetering, een proces waaraan dag in dag uit gewerkt wordt! Via de verplichte audits in 2012 ( 2-sterrenlabel, goed voor Provinciaal voetbal), 2015 ( 3-sterrenlabel, goed voor Interprovinciaal voetbal) en nu in de audit van 2018, hebben we wederom 3-sterren en  daarmee weer toestemming voor 3 jaar Interprovinciaal voetbal!

Interprovinciaal voetbal wordt vamnuit Brussel aangestuurd, is provincieoverstijgend en daarmee nationaal voetbal. Dat betekent dat er elk weekeinde met 13 teams ruim 175 spelers van Neerpelt en directe omgeving Interprovinciaal voetbal spelen.

Bovendien spelen er bij de Jsw in elke jeugdcategorie een of meerdere teams in gewestelijke reeksen. 

 

Contactgegevens

TVJO (Technisch Verantwoordelijke Jeugd Opleiding)

Gunther Scheelen
guntherscheelen.esperanza@proximus.be
+32498141135
 

AVJO (Algemeen Verantwoordelijke Jeugd Opleiding)

Jack Karsmakers
jack.karsmakers@skynet.be
+32477672745
 

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #fbodc9 #eef12058 #170714215140