Matchen zaterdag en zondag 13 en 14 januari 2018

za 13-01-2018   10:00     K. Esk Leopoldsburg B Niv.1 - F.C. Esperanza Pelt B Niv.1          -13 interprov VFV H2 / 2

za 13-01-2018   10:00     K. Sportklub Tongeren A Niv.1 - F.C. Esperanza Pelt A Niv.2     -12 interprov VFV H1 / 2

za 13-01-2018   10:00     K. Esk Leopoldsburg A Niv.1 - F.C. Esperanza Pelt A Niv.2         -10 interprov VFV H / 2

za 13-01-2018   10:15     Lindelhoeven V.V. Niv.1 - F.C. Esperanza Pelt A Niv.2                2GEW.U7-reeks Q niv.2/1

za 13-01-2018   10:30     K. Esk Leopoldsburg A Niv.2 - F.C. Esperanza Pelt A Niv.2         -17 interprov VFV E / 2

za 13-01-2018   12:00     K. Esk Leopoldsburg A Niv.1 - F.C. Esperanza Pelt A Niv.1         -13 interprov VFV H1 / 2

za 13-01-2018   13:30     K. Sportklub Tongeren B Niv.1 - F.C. Esperanza Pelt B Niv.2      -12 interprov VFV H2 / 2

za 13-01-2018   14:30     F.C. Esperanza Pelt A Niv.2 - K. Sportklub Tongeren A Niv.2     -19 interprov VFV F / 2

za 13-01-2018   14:30     K. Sportklub Tongeren A Niv.2 - F.C. Esperanza Pelt A Niv.2     -15 interprov VFV F/ 2

zo 14-01-2018   09:30     F.C. Esperanza Pelt A Niv.3 - Fc Maasland Noord Oost A Niv.3   2PROV.U9-reeks A niv.3/2

zo 14-01-2018   09:30     F.C. Esperanza Pelt A Niv.2 - Rc Hades Hasselt A Niv.3                 2PROV.U8-reeks A niv.3/2

zo 14-01-2018   10:00     K. Hechtel F.C. B Niv.2 - F.C. Esperanza Pelt B Niv.2                      2GEW.U7-reeks G niv.2

zo 14-01-2018   10:00     F.C. Esperanza Pelt A - Lindelhoeven V.V.                                         2GEW.U6 - reeks N

zo 14-01-2018   10:00     Koninklijk Sporting Wijchmaal B Niv.1 - F.C. Esperanza Pelt C Niv.12 GEW.U9-reeks K niv.2/1

zo 14-01-2018   10:00     Fc Landen A Niv.1 - F.C. Esperanza Pelt A Niv.2                             -11 interprov VFV H / 2

zo 14-01-2018   10:00     K. Esk Leopoldsburg A Niv.1 - F.C. Esperanza Pelt A Niv.2         -16 interprov VFV F/ 2

zo 14-01-2018   10:00     F.C. Esperanza Pelt A Niv.2 - K. Esk Leopoldsburg A Niv.1         -14 interprov VFV F/ 2

zo 14-01-2018   10:45     F.C. Esperanza Pelt B Niv.3 - Fc Maasland Noord Oost B Niv.3   2PROV.U9-reeks B niv.3/2

zo 14-01-2018   10:45     F.C. Esperanza Pelt B Niv.2 - Rc Hades Hasselt B Niv.3               2PROV.U8-reeks B niv.3/2

Sv Herkol

U17 Gewestelijk:

14-01-2018         10:00     Gs Bree-Beek A Niv.3    -             Sv Herkol Niv.2             

21-01-2018         10:00     Sv Herkol Niv.2              -             Achel Vv Niv.3

28-01-2018         10:00     Kfc Ham United Niv.2  -             Sv Herkol Niv.2             

18-02-2018         10:00     Sv Herkol Niv.2              -             W. Koersel B Niv.2        

25-02-2018         10:00     Thes Sp Tessenderlo B Niv.2 -    Sv Herkol Niv.2             

04-03-2018         10:00     Sv Herkol Niv.2              -             Kattenbos Sp. Niv.3      

11-03-2018         10:00     Sv Herkol Niv.2              -             Gs Bree-Beek A Niv.3   

17-03-2018         14:30     Achel Vv Niv.3                -             Sv Herkol Niv.2             

25-03-2018         10:00     Sv Herkol Niv.2              -             Kfc Ham United Niv.2 

14-04-2018         11:00     W. Koersel B Niv.2         -             Sv Herkol Niv.2             

22-04-2018         10:00     Sv Herkol Niv.2              -             Thes Sport Tessenderlo B Niv.2

29-04-2018         10:00     Kattenbos Sp. Niv.3       -             Sv Herkol Niv.2

U15 Gewestelijk:

14-01-2018         10:00     Sv Herkol Niv.1              -             Sp. Lille Niv.1  

21-01-2018         09:30     Helson Helchteren B Niv.1-       Sv Herkol Niv.1             

28-01-2018         09:30     K.F.C. Hamont 99 B Niv.1           Sv Herkol Niv.1             

04-02-2018         10:00     Sv Herkol Niv.1              -             K.S.K. Meeuwen B Niv.1            

17-02-2018         14:30     Ssd Opoeteren Niv.1      -             Sv Herkol Niv.1             

25-02-2018         10:00     Sv Herkol Niv.1              -             Opitter F.C. R Niv.1      

04-03-2018         10:00     Gs Bree-Beek B Niv.1     -             Sv Herkol Niv.1             

11-03-2018         10:00     Sp. Lille Niv.1                  -             Sv Herkol Niv.1             

18-03-2018         10:00     Sv Herkol Niv.1              -             Kfc Helson Helchteren B Niv.1

25-03-2018         10:00     Sv Herkol Niv.1              -             K.F.C. Hamont 99 B Niv.1          

08-04-2018         10:00     K.S.K. Meeuwen B Niv.1 -           Sv Herkol Niv.1             

15-04-2018         10:00     Sv Herkol Niv.1              -             Ssd Opoeteren Niv.1     

22-04-2018         10:00     Opitter F.C. R Niv.1       -             Sv Herkol Niv.1             

29-04-2018         10:00     Sv Herkol Niv.1              -             Gs Bree-Beek B Niv.1

U12 Gewestelijk:

13-01-2018         13:00     Fc Maasland No B Niv.1 -           Sv Herkol A Niv.1         

21-01-2018         10:00     Sv Herkol A Niv.1          -             N. Gruitrode Niv.2        

27-01-2018         13:00     Gs Bree-Beek B Niv.1     -             Sv Herkol A Niv.1         

04-02-2018         10:00     Sv Herkol A Niv.1          -             Vv Voorshoven Niv.2   

17-02-2018         13:00     K.F.C. Hamont 99 B Niv.1 -        Sv Herkol A Niv.1         

25-02-2018         10:00     Sv Herkol A Niv.1          -             K. St. Elen B Niv.1         

03-03-2018         13:30     K.Waterloos Vv Niv.1   -             Sv Herkol A Niv.1         

11-03-2018         10:00     Sv Herkol A Niv.1          -             Fc Maasland No B Niv.1            

18-03-2018         10:00     N. Gruitrode Niv.2         -             Sv Herkol A Niv.1         

25-03-2018         10:00     Sv Herkol A Niv.1          -             Gs Bree-Beek B Niv.1    

08-04-2018         09:30     Vv Voorshoven Niv.2    -             Sv Herkol A Niv.1         

15-04-2018         10:00     Sv Herkol A Niv.1          -             K.F.C. Hamont 99 B Niv.1          

21-04-2018         12:30     K. St. Elen B Niv.1          -             Sv Herkol A Niv.1         

29-04-2018         10:00     Sv Herkol A Niv.1          -             K.Waterloos Vv Niv.1

U12 Gewestelijk:

13-01-2018         10:00     Halveweg Zonhoven B Niv.1-   Sv Herkol B Niv.1          

20-01-2018         13:30     Sv Herkol B Niv.1           -             Stal Sport Niv.1             

27-01-2018         12:30     Lutlommel Vv B Niv.1  -             Sv Herkol B Niv.1          

03-02-2018         13:30     Sv Herkol B Niv.1           -             Kattenbos Sp. B Niv.1   

17-02-2018         13:30     Sv Herkol B Niv.1           -             Sk Heusden 06 B Niv.1 

24-02-2018         09:30     Fc Anadol Niv.1              -             Sv Herkol B Niv.1          

03-03-2018         13:30     Sv Herkol B Niv.1           -             Fl. Paal Niv.1   

10-03-2018         13:30     Sv Herkol B Niv.1           -             Halveweg Zonhoven B Niv.1    

17-03-2018         12:30     Stal Sport Niv.1               -             Sv Herkol B Niv.1          

24-03-2018         13:30     Sv Herkol B Niv.1           -             Lutlommel Vv B Niv.1 

08-04-2018         09:30     Kattenbos Sp. B Niv.1    -             Sv Herkol B Niv.1          

14-04-2018         09:30     Sk Heusden 06 B Niv.1  -             Sv Herkol B Niv.1          

21-04-2018         13:30     Sv Herkol B Niv.1           -             Fc Anadol Niv.1             

28-04-2018         10:00     Fl. Paal Niv.1                   -             Sv Herkol B Niv.1

Sp. Grote Heide:

U15 Gewestelijk:

14-01-2018         09:30     Sp.Grote Heide Niv.1    -             K.F.C. Hamont 99 C Niv.1         

20-01-2018         10:30     Achel Vv Niv.2               -             Sp.Grote Heide Niv.1   

28-01-2018         09:30     Sp.Grote Heide Niv.1    -             Lutlommel Vv B Niv.1 

04-02-2018         09:30     Kadijk Sk Niv.2              -             Sp.Grote Heide Niv.1   

18-02-2018         10:00     Lindelhoeven Vv B Niv.1 -         Sp.Grote Heide Niv.1   

25-02-2018         09:30     Sp.Grote Heide Niv.1    -             G.T. Lommel Kol. Niv.1              

04-03-2018         10:00     Kattenbos Sp. Niv.1       -             Sp.Grote Heide Niv.1   

10-03-2018         13:00     K.F.C. Hamont 99 C Niv.1 -        Sp.Grote Heide Niv.1   

18-03-2018         09:30     Sp.Grote Heide Niv.1    -             Achel Vv Niv.2

25-03-2018         10:00     Lutlommel Vv B Niv.1  -             Sp.Grote Heide Niv.1   

08-04-2018         09:30     Sp.Grote Heide Niv.1    -             Kadijk Sk Niv.2              

15-04-2018         09:30     Sp.Grote Heide Niv.1    -             Lindelhoeven Vv B Niv.1           

22-04-2018         10:00     G.T. Lommel Kol. Niv.1  -          Sp.Grote Heide Niv.1   

29-04-2018         09:30     Sp.Grote Heide Niv.1    -             Kattenbos Sp. Niv.1

U12 Gewestelijk /2 Wekelijks U11IP:

13-01-2018         15:00     Sp.Grote Heide Niv.3    -             Fc Eksel Niv.3  

20-01-2018         09:30     Kadijk Sk Niv.2               -             Sp.Grote Heide Niv.3   

27-01-2018         15:00     Sp.Grote Heide Niv.3    -             Kattenbos Sp. A Niv.2  

03-02-2018         14:00     Lommel Sk D Niv.3        -             Sp.Grote Heide Niv.3   

17-02-2018         15:00     Sp.Grote Heide Niv.3    -             Bocholter V.V. D Niv.3 

24-02-2018         15:00     Sp.Grote Heide Niv.3    -             G.T. Lommel Kol. Niv.2              

03-03-2018         10:30     Achel Vv Niv.3                -             Sp.Grote Heide Niv.3   

10-03-2018         13:00     Fc Eksel Niv.3                  -             Sp.Grote Heide Niv.3   

17-03-2018         15:00     Sp.Grote Heide Niv.3    -             Kadijk Sk Niv.2              

24-03-2018         13:30     Kattenbos Sp. A Niv.2   -             Sp.Grote Heide Niv.3   

07-04-2018         15:00     Sp.Grote Heide Niv.3    -             Lommel Sk D Niv.3       

15-04-2018         09:30     Bocholter V.V. D Niv.3  -             Sp.Grote Heide Niv.3   

21-04-2018         10:15     G.T. Lommel Kol. Niv.2    -         Sp.Grote Heide Niv.3   

28-04-2018         15:00     Sp.Grote Heide Niv.3    -             Achel Vv Niv.3

U11 Gewestelijk:

14-01-2018         09:30     Sp.Grote Heide Niv.2    -             K.Sp.Wijchmaal Niv.1  

20-01-2018         14:00     Lommel Sk D Niv.2        -             Sp.Grote Heide Niv.2   

28-01-2018         09:30     Sp.Grote Heide Niv.2    -             Peer Sv B Niv.1

04-02-2018         09:30     Kadijk Sk Niv.1              -             Sp.Grote Heide Niv.2   

17-02-2018         10:15     G.T. Lommel Kol. Niv.2    -         Sp.Grote Heide Niv.2   

25-02-2018         09:30     Sp.Grote Heide Niv.2    -             Fc Eksel Niv.1  

03-03-2018         10:00     Hechtel Fc A Niv.2         -             Sp.Grote Heide Niv.2   

11-03-2018         10:00     K.Sp.Wijchmaal Niv.1   -             Sp.Grote Heide Niv.2   

18-03-2018         09:30     Sp.Grote Heide Niv.2    -             Lommel Sk D Niv.2       

24-03-2018         13:30     Peer Sv B Niv.1                -             Sp.Grote Heide Niv.2   

08-04-2018         09:30     Sp.Grote Heide Niv.2    -             Kadijk Sk Niv.1              

15-04-2018         09:30     Sp.Grote Heide Niv.2    -             G.T. Lommel Kol. Niv.2              

21-04-2018         13:00     Fc Eksel Niv.1                 -            Sp.Grote Heide Niv.2   

29-04-2018         09:30     Sp.Grote Heide Niv.2    -             Hechtel Fc A Niv.2

U10 Gewestelijk:

14-01-2018         09:30     Sp.Grote Heide Niv.2    -             Kattenbos Sp. Niv.2      

20-01-2018         14:30     Achel Vv A Niv.2           -             Sp.Grote Heide Niv.2   

28-01-2018         09:30     Sp.Grote Heide Niv.2    -             Racing Peer B Niv.2      

03-02-2018         10:00     Helson Helchteren B  Niv.2 -     Sp.Grote Heide Niv.2   

25-02-2018         09:30     Sp.Grote Heide Niv.2    -             Houthalen Vv Niv.2     

03-03-2018         12:30     K.Sp.Wijchmaal Niv.2   -             Sp.Grote Heide Niv.2   

11-03-2018         09:30     Kattenbos Sp. Niv.2       -             Sp.Grote Heide Niv.2   

18-03-2018         09:30     Sp.Grote Heide Niv.2    -             Achel Vv A Niv.2          

25-03-2018         10:00     Racing Peer B Niv.2       -             Sp.Grote Heide Niv.2   

08-04-2018         09:30     Sp.Grote Heide Niv.2    -             Kfc Helson Helchteren B Niv.2

21-04-2018         09:30     Houthalen Vv Niv.2      -             Sp.Grote Heide Niv.2   

29-04-2018         09:30     Sp.Grote Heide Niv.2    -             K.Sp.Wijchmaal Niv.2

 

Jeugdsamenwerking Neerpelter Voetbal Clubs 

De jeugdafdelingen van de Neerpeltse voetbalclubs (FC Esperanza Pelt, Sporting Grote Heide, SV Herkol en Sparta Lille) sloegen 'n tiental jaren geleden de handen in mekaar en zetten een gezamenlijk jeugdbeleid op. Het doel was om elke speler/ster de kans te bieden te trainen én wedstrijden te spelen op zijn of haar niveau en in zijn of haar leeftijdscategorie. Het gebeurde immers dat niet elke club genoeg spelers had binnen bepaalde reeksen en daardoor speler/sters niet zouden kunnen voetballen. Door de krachten te bundelen, kon dit voorkomen worden

Deze samenwerking was tevens het begin van een constant streven naar kwaliteitsverbetering, een proces waarin dag in dag uit gewerkt wordt! Inmiddels heeft Sparta Lille de samenwerking verlaten.

De andere 3 clubs hebben de banden nauwer aangehaald, hebben op een externe audit het 3-sterren label behaald en spelen daardoor met 13 teams op interprovinciaal niveau.

Bovendien spelen er in elke jeugdcategorie een of meerdere teams in gewestelijke reeksen. 

 

Contactgegevens

TVJO (Technisch Verantwoordelijke Jeugd Opleiding)

Gunther Scheelen
guntherscheelen.esperanza@proximus.be
+32498141135
 

AVJO (Algemeen Verantwoordelijke Jeugd Opleiding)

Jack Karsmakers
jack.karsmakers@skynet.be
+32477672745
 

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #fbodc9 #eef12058 #170714215140