Inmiddels is het wedstrijdprogramma van alle IP-ploegen bekend. We spelen vooral tegen ploegen van Niveau 2 (gemiddeld niveau) en daarnaast tegen een aantal ploegen met Niveau 1 ('laagste' niveau). Geen enkele ploeg speelt tegen een Niveau 3 ploeg (hoogste niveau).

Overigens zijn het de clubs zelf die het niveau van hun teams aangeven. Voetbal Vlaanderen in Brussel maakt de uiteindelijke indeling en kalenders voor alle IP-ploegen; in Hasselt gebeurt dat voor de gewestelijke ploegen.

Er liggen weer hele leuke uitdagingen!

We wensen iedereen een heel fijn seizoen en ontzettend veel succes!

U19IP:

13-01-2018         14:30     F.C. Esperanza Pelt A Niv.2       -             K.Sportclub Tongeren A Niv.2

20-01-2018         14:30     Fc Turnhout A Niv.2                    -             F.C. Esperanza Pelt A Niv.2      

27-01-2018         14:30     F.C. Esperanza Pelt A Niv.2       -             Fc.Landen A Niv.2        

03-02-2018         14:30     F.C. Esperanza Pelt A Niv.2       -             K.Olympia Sc.Wijgmaal A Niv.2

10-02-2018         11:00     K.Fc.De Kempen T.L. A Niv.1    -             F.C. Esperanza Pelt A Niv.2

17-02-2018         14:30     K.Sportclub Tongeren A Niv.2  -             F.C. Esperanza Pelt A Niv.2

24-02-2018         14:30     F.C. Esperanza Pelt A Niv.2       -             Fc Turnhout A Niv.2    

03-03-2018         12:30     Fc.Landen A Niv.2                        -             F.C. Esperanza Pelt A Niv.2      

10-03-2018         16:30     K.Olympia Sc.Wijgmaal A Niv.2  -          F.C. Esperanza Pelt A Niv.2

17-03-2018         14:30     F.C. Esperanza Pelt A Niv.2       -             K.Fc.De Kempen T.L. A Niv.1

24-03-2018         14:30     F.C. Esperanza Pelt A Niv.2       -             K.Sportclub Tongeren A Niv.2

07-04-2018         14:30     Fc Turnhout A Niv.2                    -             F.C. Esperanza Pelt A Niv.2      

14-04-2018         14:30     F.C. Esperanza Pelt A Niv.2       -             Fc.Landen A Niv.2        

21-04-2018         14:30     F.C. Esperanza Pelt A Niv.2       -             K.Olympia Sc.Wijgmaal A Niv.2

28-04-2018         11:00     K.Fc.De Kempen T.L. A Niv.1    -             F.C. Esperanza Pelt A Niv.2

U17IP:

13-01-2018         10:30     K.Esk.Leopoldsburg A Niv.2      -             F.C. Esperanza Pelt A Niv.2      

20-01-2018         14:30     F.C. Esperanza Pelt A Niv.2       -             Bregel Sport A Niv.2     

27-01-2018         17:00     Eendracht Maasmechelen A Niv.2  -      F.C. Esperanza Pelt A Niv.2      

03-02-2018         14:30     F.C. Esperanza Pelt A Niv.2       -             K.Sportclub Tongeren A Niv.2 

17-02-2018         13:00     Bilzerse Waltwilder Vv. A Niv.1             F.C. Esperanza Pelt A Niv.2      

24-02-2018         15:30     K.Vk.Tienen A Niv.1                     -             F.C. Esperanza Pelt A Niv.2      

03-03-2018         14:30     F.C. Esperanza Pelt A Niv.2       -             Fc.Landen A Niv.2        

10-03-2018         14:30     F.C. Esperanza Pelt A Niv.2       -             K.Esk.Leopoldsburg A Niv.2     

17-03-2018         15:00     Bregel Sport A Niv.2                     -             F.C. Esperanza Pelt A Niv.2      

24-03-2018         14:30     F.C. Esperanza Pelt A Niv.2       -             Eendracht Maasmechelen A Niv.2              

07-04-2018         11:00     K.Sportclub Tongeren A Niv.2  -             F.C. Esperanza Pelt A Niv.2      

14-04-2018         14:30     F.C. Esperanza Pelt A Niv.2       -             Bilzerse Waltwilder Vv. A Niv.1              

21-04-2018         14:30     F.C. Esperanza Pelt A Niv.2       -             K.Vk.Tienen A Niv.1     

28-04-2018         15:00     Fc.Landen A Niv.2                        -             F.C. Esperanza Pelt A Niv.2

U16IP:

14-01-2018         10:00     K.Esk.Leopoldsburg A Niv.1      -             F.C. Esperanza Pelt A Niv.2      

21-01-2018         10:00     F.C. Esperanza Pelt A Niv.2       -             Bregel Sport A Niv.2     

27-01-2018         14:30     Fc Turnhout A Niv.2                    -             F.C. Esperanza Pelt A Niv.2      

04-02-2018         10:00     F.C. Esperanza Pelt A Niv.2       -             Bilzerse Waltwilder Vv. A Niv.2              

17-02-2018         14:30     K.Bocholter Vv. A Niv.2              -             F.C. Esperanza Pelt A Niv.2      

24-02-2018         13:00     K.Vk.Tienen A Niv.1                     -             F.C. Esperanza Pelt A Niv.2      

04-03-2018         10:00     F.C. Esperanza Pelt A Niv.2       -             Eendracht Maasmechelen A Niv.1              

11-03-2018         10:00     F.C. Esperanza Pelt A Niv.2       -             K.Esk.Leopoldsburg A Niv.1     

17-03-2018         13:00     Bregel Sport A Niv.2                     -             F.C. Esperanza Pelt A Niv.2      

25-03-2018         10:00     F.C. Esperanza Pelt A Niv.2       -             Fc Turnhout A Niv.2    

07-04-2018         12:30     Bilzerse Waltwilder Vv. A Niv.2  -          F.C. Esperanza Pelt A Niv.2      

15-04-2018         10:00     F.C. Esperanza Pelt A Niv.2       -             K.Bocholter Vv. A Niv.2             

22-04-2018         10:00     F.C. Esperanza Pelt A Niv.2       -             K.Vk.Tienen A Niv.1     

28-04-2018         17:00     Eendracht Maasmechelen A Niv.1 -       F.C. Esperanza Pelt A Niv.2

U15IP:

13-01-2018         14:30     K.Sportclub Tongeren A Niv.2  -             F.C. Esperanza Pelt A Niv.2      

21-01-2018         10:00     F.C. Esperanza Pelt A Niv.2       -             Bilzerse Waltwilder Vv. A Niv.2              

27-01-2018         14:30     Fc.Landen A Niv.2                        -             F.C. Esperanza Pelt A Niv.2      

04-02-2018         10:00     F.C. Esperanza Pelt A Niv.2       -             K.Esk.Leopoldsburg A Niv.1     

17-02-2018         13:00     K.Vk.Wellen A Niv.1                    -             F.C. Esperanza Pelt A Niv.2      

24-02-2018         14:15     K.Olympia Sc.Wijgmaal A Niv.2  -          F.C. Esperanza Pelt A Niv.2      

04-03-2018         10:00     F.C. Esperanza Pelt A Niv.2       -             Eendracht Maasmechelen A Niv.1          

11-03-2018         10:00     F.C. Esperanza Pelt A Niv.2       -             K.Sportclub Tongeren A Niv.2 

17-03-2018         13:00     Bilzerse Waltwilder Vv. A Niv.2  -          F.C. Esperanza Pelt A Niv.2      

25-03-2018         10:00     F.C. Esperanza Pelt A Niv.2       -             Fc.Landen A Niv.2        

07-04-2018         13:30     K.Esk.Leopoldsburg A Niv.1      -             F.C. Esperanza Pelt A Niv.2      

15-04-2018         10:00     F.C. Esperanza Pelt A Niv.2       -             K.Vk.Wellen A Niv.1    

22-04-2018         10:00     F.C. Esperanza Pelt A Niv.2       -             K.Olympia Sc.Wijgmaal A Niv.2              

28-04-2018         11:00     Eendracht Maasmechelen A Niv.1  -      F.C. Esperanza Pelt A Niv.2

U14IP:

14-01-2018         10:00     F.C. Esperanza Pelt A Niv.2       -             K.Esk.Leopoldsburg A Niv.1     

20-01-2018         10:00     Eendracht Maasmechelen A Niv.1  -      F.C. Esperanza Pelt A Niv.2      

28-01-2018         10:00     F.C. Esperanza Pelt A Niv.2       -             K.Sportclub Tongeren A Niv.2 

03-02-2018         13:00     Bregel Sport A Niv.2                     -             F.C. Esperanza Pelt A Niv.2      

18-02-2018         10:00     F.C. Esperanza Pelt A Niv.2       -             Bilzerse Waltwilder Vv. A Niv.2              

25-02-2018         10:00     F.C. Esperanza Pelt A Niv.2       -             K.Vk.Tienen A Niv.1     

03-03-2018         10:00     Fc.Landen A Niv.2                        -             F.C. Esperanza Pelt A Niv.2      

11-03-2018         10:00     K.Esk.Leopoldsburg A Niv.1      -             F.C. Esperanza Pelt A Niv.2      

18-03-2018         10:00     F.C. Esperanza Pelt A Niv.2       -             Eendracht Maasmechelen A Niv.1              

24-03-2018         13:30     K.Sportclub Tongeren A Niv.2  -             F.C. Esperanza Pelt A Niv.2      

08-04-2018         10:00     F.C. Esperanza Pelt A Niv.2       -             Bregel Sport A Niv.2     

14-04-2018         10:00     Bilzerse Waltwilder Vv. A Niv.2  -          F.C. Esperanza Pelt A Niv.2      

21-04-2018         13:00     K.Vk.Tienen A Niv.1                     -             F.C. Esperanza Pelt A Niv.2      

29-04-2018         10:00     F.C. Esperanza Pelt A Niv.2       -             Fc.Landen A Niv.2

U13IP: (2 teams tegelijk)

13-01-2018         12:00     K.Esk.Leopoldsburg A Niv.1      -             F.C. Esperanza Pelt A Niv.1      

                            10:00     K.Esk.Leopoldsburg B Niv.1      -             F.C. Esperanza Pelt B Niv.1      

21-01-2018         10:00     F.C. Esperanza Pelt A Niv.1       -             Eendracht Maasmechelen A Niv.2              

27-01-2018         13:00     Bregel Sport A Niv.2                     -             F.C. Esperanza Pelt A Niv.1      

04-02-2018         10:00     F.C. Esperanza Pelt A Niv.1       -             Fc.Landen A Niv.1        

10-02-2018         10:00     Bilzerse Waltwilder Vv. A Niv.1  -          F.C. Esperanza Pelt A Niv.1      

18-02-2018         10:00     F.C. Esperanza Pelt A Niv.1       -             K.Esk.Leopoldsburg A Niv.1     

24-02-2018         12:30     Eendracht Maasmechelen A Niv.2  -      F.C. Esperanza Pelt A Niv.1      

04-03-2018         10:00     F.C. Esperanza Pelt A Niv.1       -             Bregel Sport A Niv.2     

11-03-2018         10:00     Fc.Landen A Niv.1                        -             F.C. Esperanza Pelt A Niv.1      

18-03-2018         10:00     F.C. Esperanza Pelt A Niv.1       -             Bilzerse Waltwilder Vv. A Niv.1              

24-03-2018         12:00     K.Esk.Leopoldsburg A Niv.1      -             F.C. Esperanza Pelt A Niv.1      

08-04-2018         10:00     F.C. Esperanza Pelt A Niv.1       -             Eendracht Maasmechelen A Niv.2              

14-04-2018         13:00     Bregel Sport A Niv.2                     -             F.C. Esperanza Pelt A Niv.1      

22-04-2018         10:00     F.C. Esperanza Pelt A Niv.1       -             Fc.Landen A Niv.1        

28-04-2018         10:00     Bilzerse Waltwilder Vv. A Niv.1  -          F.C. Esperanza Pelt A Niv.1

U12IP: 1e team:              U12IP speelt met 2 teams, aanvangstijden kunnen verschillen!

13-01-2018         10:00     K.Sportclub Tongeren A Niv.1  -             F.C. Esperanza Pelt A Niv.2      

20-01-2018         13:00     F.C. Esperanza Pelt A Niv.2       -             K.Esk.Leopoldsburg A Niv.1     

27-01-2018         13:00     F.C. Esperanza Pelt A Niv.2       -             Bilzerse Waltwilder Vv. A Niv.2              

03-02-2018         10:00     Fc.Landen A Niv.2                        -             F.C. Esperanza Pelt A Niv.2      

10-02-2018         13:00     F.C. Esperanza Pelt A Niv.2       -             Eendracht Maasmechelen A Niv.1              

17-02-2018         13:00     F.C. Esperanza Pelt A Niv.2       -             K.Sportclub Tongeren A Niv.1 

24-02-2018         12:00     K.Esk.Leopoldsburg A Niv.1      -             F.C. Esperanza Pelt A Niv.2      

03-03-2018         10:00     Bilzerse Waltwilder Vv. A Niv.2  -          F.C. Esperanza Pelt A Niv.2      

10-03-2018         13:00     F.C. Esperanza Pelt A Niv.2       -             Fc.Landen A Niv.2        

17-03-2018         12:30     Eendracht Maasmechelen A Niv.1  -      F.C. Esperanza Pelt A Niv.2      

24-03-2018         10:00     K.Sportclub Tongeren A Niv.1  -             F.C. Esperanza Pelt A Niv.2      

07-04-2018         13:00     F.C. Esperanza Pelt A Niv.2       -             K.Esk.Leopoldsburg A Niv.1     

14-04-2018         13:00     F.C. Esperanza Pelt A Niv.2       -             Bilzerse Waltwilder Vv. A Niv.2              

21-04-2018         10:00     Fc.Landen A Niv.2                        -             F.C. Esperanza Pelt A Niv.2      

28-04-2018         13:00     F.C. Esperanza Pelt A Niv.2       -             Eendracht Maasmechelen A Niv.1

U12IP: 2e team:             U12IP speelt met 2 teams, aanvangstijden kunnen verschillen!

13-01-2018         13:30     K.Sportclub Tongeren B Niv.1   -             F.C. Esperanza Pelt B Niv.2       

20-01-2018         13:00     F.C. Esperanza Pelt B Niv.2        -             K.Esk.Leopoldsburg B Niv.1      

27-01-2018         13:00     F.C. Esperanza Pelt B Niv.2        -             Bilzerse Waltwilder Vv. B Niv.2              

03-02-2018         10:00     Fc.Landen B Niv.2                         -             F.C. Esperanza Pelt B Niv.2       

10-02-2018         13:00     F.C. Esperanza Pelt B Niv.2        -             Eendracht Maasmechelen B Niv.1              

17-02-2018         13:00     F.C. Esperanza Pelt B Niv.2        -             K.Sportclub Tongeren B Niv.1  

24-02-2018         12:00     K.Esk.Leopoldsburg B Niv.1       -            F.C. Esperanza Pelt B Niv.2       

03-03-2018         10:00     Bilzerse Waltwilder Vv. B Niv.2  -           F.C. Esperanza Pelt B Niv.2              

10-03-2018         13:00     F.C. Esperanza Pelt B Niv.2        -             Fc.Landen B Niv.2         

17-03-2018         12:30     Eendracht Maasmechelen B Niv.1  -       F.C. Esperanza Pelt B Niv.2       

24-03-2018         13:30     K.Sportclub Tongeren B Niv.1   -             F.C. Esperanza Pelt B Niv.2       

07-04-2018         13:00     F.C. Esperanza Pelt B Niv.2        -             K.Esk.Leopoldsburg B Niv.1      

14-04-2018         13:00     F.C. Esperanza Pelt B Niv.2        -             Bilzerse Waltwilder Vv. B Niv.2              

21-04-2018         10:00     Fc.Landen B Niv.2                         -             F.C. Esperanza Pelt B Niv.2       

28-04-2018         13:00     F.C. Esperanza Pelt B Niv.2        -             Eendracht Maasmechelen B Niv.1

U11IP:

14-01-2018         10:00     Fc.Landen A Niv.1                        -             F.C. Esperanza Pelt A Niv.2      

20-01-2018         13:00     F.C. Esperanza Pelt A Niv.2       -             K.Esk.Leopoldsburg A Niv.1     

27-01-2018         13:00     F.C. Esperanza Pelt A Niv.2       -             Eendracht Maasmechelen A Niv.1              

03-02-2018         10:00     K.Sportclub Tongeren A Niv.1  -             F.C. Esperanza Pelt A Niv.2      

10-02-2018         13:00     F.C. Esperanza Pelt A Niv.2       -             K.Olympia Sc.Wijgmaal A Niv.2              

17-02-2018         13:00     F.C. Esperanza Pelt A Niv.2       -             Fc.Landen A Niv.1        

24-02-2018         12:00     K.Esk.Leopoldsburg A Niv.1      -             F.C. Esperanza Pelt A Niv.2      

03-03-2018         10:00     Eendracht Maasmechelen A Niv.1 -       F.C. Esperanza Pelt A Niv.2      

10-03-2018         13:00     F.C. Esperanza Pelt A Niv.2       -             K.Sportclub Tongeren A Niv.1 

17-03-2018         14:30     K.Olympia Sc.Wijgmaal A Niv.2  -          F.C. Esperanza Pelt A Niv.2      

25-03-2018         10:00     Fc.Landen A Niv.1                        -             F.C. Esperanza Pelt A Niv.2      

07-04-2018         13:00     F.C. Esperanza Pelt A Niv.2       -             K.Esk.Leopoldsburg A Niv.1     

14-04-2018         13:00     F.C. Esperanza Pelt A Niv.2       -             Eendracht Maasmechelen A Niv.1              

21-04-2018         10:00     K.Sportclub Tongeren A Niv.1  -             F.C. Esperanza Pelt A Niv.2      

28-04-2018         13:00     F.C. Esperanza Pelt A Niv.2       -             K.Olympia Sc.Wijgmaal A Niv.2

U10IP:

13-01-2018         10:00     K.Esk.Leopoldsburg A Niv.1      -             F.C. Esperanza Pelt A Niv.2      

20-01-2018         13:00     F.C. Esperanza Pelt A Niv.2       -             Bilzerse Waltwilder Vv. A Niv.2              

27-01-2018         13:00     F.C. Esperanza Pelt A Niv.2       -             K.Vk.Tienen A Niv.1     

03-02-2018         10:00     K.Sportclub Tongeren A Niv.2  -             F.C. Esperanza Pelt A Niv.2      

10-02-2018         13:00     F.C. Esperanza Pelt A Niv.2       -             Fc.Landen A Niv.1        

17-02-2018         13:00     F.C. Esperanza Pelt A Niv.2       -             K.Esk.Leopoldsburg A Niv.1     

24-02-2018         10:00     Bilzerse Waltwilder Vv. A Niv.2  -          F.C. Esperanza Pelt A Niv.2      

03-03-2018         11:00     K.Vk.Tienen A Niv.1                     -             F.C. Esperanza Pelt A Niv.2      

10-03-2018         13:00     F.C. Esperanza Pelt A Niv.2       -             K.Sportclub Tongeren A Niv.2 

18-03-2018         10:00     Fc.Landen A Niv.1                        -             F.C. Esperanza Pelt A Niv.2      

24-03-2018         10:00     K.Esk.Leopoldsburg A Niv.1      -             F.C. Esperanza Pelt A Niv.2      

07-04-2018         13:00     F.C. Esperanza Pelt A Niv.2       -             Bilzerse Waltwilder Vv. A Niv.2              

14-04-2018         13:00     F.C. Esperanza Pelt A Niv.2       -             K.Vk.Tienen A Niv.1     

21-04-2018         10:00     K.Sportclub Tongeren A Niv.2  -             F.C. Esperanza Pelt A Niv.2      

28-04-2018         13:00     F.C. Esperanza Pelt A Niv.2       -             Fc.Landen A Niv.1