Vrijdag:

16/02 19:30         U17: sv Herkol Schol U17 gew F - W. Koersel  

16/02 20:00         Reserven: Esperanza Pelt reserven - Lindelhoeven VV

16/02 20:00         Beloften: Esperanza Pelt - K.FC.Nijlen

16/02 20:00         Reserven: Stal Sport - Sp Grote Heide reserven

Zaterdag:

17/02 10:15         U10: G.T. Lommel Kol. - EP-Grote Heide IP10/G U11P

17/02 11:00         U9: Lommel United - Esperanza Pelt ProvU9 C PlA

17/02 11:00         U9: Lommel United - Esperanza Pelt ProvU9E PlB

17/02 13:00         U15: KVK Wellen - Esperanza Pelt IP15a

17/02 13:00         U17: Bilzerse Waltwilder VV. - Esperanza Pelt IP17b

17/02 13:00         U12: Hamont 99 - sv Herkol U12gew E

17/02 13:00         U11: Esperanza Pelt IP11a IP/G - FC.Landen

17/02 13:00         U10: Esperanza Pelt IP10f IP/G - K.ESK.Leopoldsburg

17/02 13:00         U12: Esperanza Pelt IP12b PlB - K.Sportclub Tongeren

17/02 13:00         U12: Esperanza Pelt IP12b PlA - K.Sportclub Tongeren

17/02 14:30         U14-15: SSD Opoeteren - sv Herkol U14-15 Kad G

17/02 14:30         U9: FC Eksel - Herkol U9K niv 2/1

17/02 13:00         U19: K.Sportclub Tongeren - Esperanza Pelt IP19f van 14:30 verplaatst naar 13:00u

17/02 14:30         U16: Bocholter V.V. - Esperanza Pelt IP16g; verplaatst naar woensdag 21 februari 19:30u!

17/02 15:00         Reserven: Vlijtingen VV - sv Herkol reserven

17/02 15:00         U9: Grote Heide U9Q niv 3/2 - GS Beek

17/02 19:30         1e ploeg: K.FC.Nijlen - Esperanza Pelt

Zondag:

18/02 09:30         U8: Esperanza Pelt ProvU8PG reeks G - Thes Sport Tessenderlo

18/02 10:00         U17: sv Herkol Schol U17 gew F - W. Koersel   Verplaatst naar as vrijdagavond 19:30u op Herkol!

18/02 10:00         U14: Esperanza Pelt IP14b - Bilzerse Waltwilder VV.

18/02 10:00         U14-15: Lindelhoeven VV - Sp Grote Heide Kad U14-15 G

18/02 10:00         U7: Esperanza Pelt U7 2 - SV Herkol

18/02 10:00         U7: Esperanza Pelt U7 1 - GS Beek

18/02 10:00         U13: Esperanza Pelt IP13e PlA - K.ESK.Leopoldsburg

18/02 10:45         U8: Esperanza Pelt ProvU8PC reeks C - Thes Sport Tessenderlo

18/02 15:00         1e ploeg: Sv Herkol 1e ploeg - Vlijtingen VV

18/02 15:00         1e ploeg: Sp Grote Heide 1e ploeg - Stal Sport   

Jeugdsamenwerking Neerpelter Voetbal Clubs 

De jeugdafdelingen van de Neerpeltse voetbalclubs (FC Esperanza Pelt, Sporting Grote Heide, SV Herkol en Sparta Lille) sloegen 'n tiental jaren geleden de handen in mekaar en zetten een gezamenlijk jeugdbeleid op. Het doel was om elke speler/ster de kans te bieden te trainen én wedstrijden te spelen op zijn of haar niveau en in zijn of haar leeftijdscategorie. Het gebeurde immers dat niet elke club genoeg spelers had binnen bepaalde reeksen en daardoor speler/sters niet zouden kunnen voetballen. Door de krachten te bundelen, kon dit voorkomen worden

Deze samenwerking was tevens het begin van een constant streven naar kwaliteitsverbetering, een proces waarin dag in dag uit gewerkt wordt! Inmiddels heeft Sparta Lille de samenwerking verlaten.

De andere 3 clubs hebben de banden nauwer aangehaald, hebben op een externe audit het 3-sterren label behaald en spelen daardoor met 13 teams op interprovinciaal niveau.

Bovendien spelen er in elke jeugdcategorie een of meerdere teams in gewestelijke reeksen. 

 

Contactgegevens

TVJO (Technisch Verantwoordelijke Jeugd Opleiding)

Gunther Scheelen
guntherscheelen.esperanza@proximus.be
+32498141135
 

AVJO (Algemeen Verantwoordelijke Jeugd Opleiding)

Jack Karsmakers
jack.karsmakers@skynet.be
+32477672745
 

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #fbodc9 #eef12058 #170714215140