Van Harrie Huysmans kregen we het volgende overzicht van de vrienden- of bekermatchen.

Jsw Neerpelt WEEKKALENDER wo 08 augustus-t.e.m do 16 augustus 2018

De eerste jeugdmatchen liggen al weer vast; onze U19 speelden al als de Beloften van EP.

Iedereen heel veel succes!

THUISWEDSTRIJDEN

Woensdag 08/08       -11                        Esp.Pelt               -             K.Bocholt vv                      18.15u Kwanten J

                                  -10                        Esp.Pelt               -             K.Bocholt vv                      18.15u Wouters H

     1ste ploeg              Esp.Pelt               -              GS Beek                            19.30u

Zaterdag 11/08        -13                        Esp.Pelt               -              E.Maasmechelen               12.30u Follon M

                                -12A                      Esp.Pelt               -              E.Maasmechelen                12.30u Kwanten J

                                 -16                        Esp.Pelt               -             E.Maasmechelen                14.00u

      -17                       Esp.Pelt               -             E.Maasmechelen                15.30u

                                Beloften/1ste       Esp.Pelt               -             Achel VV                          19.30u Beker

Woensdag 15/08       -13                        Esp.Pelt               -             KVC Haacht                     16.00u Follon M

                                  -12                        Esp.Pelt               -             KVC Haacht                     16.00u Kwanten J

      -14                        Esp.Pelt               -             KVC Haacht                     17.30u

      -16                        Esp.Pelt               -             KVC Haacht                      19.00u

                                 1ste ploeg               Esp.Pelt               -             RC Hades                          19.30u

donderdag 16/08       -10                       Esp.Pelt               -             KVC Haacht                       18.15u       Wouters H

                                  -11                       Esp.Pelt               -             KVC Haacht                       18.15u       Kerkhofs T

UITWEDSTRIJDEN

Zaterdag 04/08         

                                    U8                   Tornooi Leopoldsburg                                              vanaf 10.00u

         U19                  De Kempen         -             Esp.Pelt                           12.00u     (Prijstraat 66 Tielen)

                                    U10                  Lutlommeldag tornooi                                               vanaf 14.00u

                       U11                   Lutlommeldag tornooi                                               vanaf 14.00u

         U9                   Lutlommeldag tornooi                                               vanaf 14.00u

                                   1ste ploeg         ASV Geel             -             Esp.Pelt                           19.00u

                                                                          (Sportcentrum De Leunen-Rauwelkoven 43 Geel)

                                    Beloften          KVK Beringen     -             Esp.Pelt                              20.00u beker

                                                                          (De Motbemden- Hasseltsesteenweg 130 Beringen)

Woensdag 08/08         U13(A+B)          K.Bocholt VV      -             Esp.Pelt                            18.15u

         Dames               VC Moldavo       -             Esp.Pelt                         (St Carolusstraat 19 Mol)

Vrijdag 10/08              -18                    Lommel SK         -            Esp.Pelt                            19.00u kunstgras

                                                                         

Zaterdag 11/08           -10                       E.Maasmechelen-            Esp.Pelt                            10.00u kunstgras                                         

                                   -11                        E.Maasmechelen-            Esp.Pelt                             10.00u kunstgras

       -15                        E.Maasmechelen-            Esp.Pelt                             12.00u kunstgras

       -15                        E.Maasmechelen-            Esp.Pelt                             14.00u kunstgras

                                                                          (Oude Baan 374 Maasmechelen)

Maandag 13/08          dames                  Lommel Un WS -             Esp.Pelt                          19.30u                                                                                                                                                                                        (Pijnvenstraat Lommel)

Jeugdsamenwerking Neerpelter Voetbal Clubs 

De jeugdafdelingen van de Neerpeltse voetbalclubs (FC Esperanza Pelt, Sporting Grote Heide, SV Herkol en Sparta Lille) sloegen 'n tiental jaren geleden de handen in mekaar en zetten een gezamenlijk jeugdbeleid op. Het doel was om elke speler/ster de kans te bieden te trainen én wedstrijden te spelen op zijn of haar niveau en in zijn of haar leeftijdscategorie. Het gebeurde immers dat niet elke club genoeg spelers had binnen bepaalde reeksen en daardoor speler/sters niet zouden kunnen voetballen. Door de krachten te bundelen, kon dit voorkomen worden. Na enkele jaren heeft Sparta Lille de samenwerking verlaten.

Deze samenwerking was tevens het begin van een constant streven naar kwaliteitsverbetering, een proces waaraan dag in dag uit gewerkt wordt! Via de verplichte audits in 2012 ( 2-sterrenlabel, goed voor Provinciaal voetbal), 2015 ( 3-sterrenlabel, goed voor Interprovinciaal voetbal) en nu in de audit van 2018, hebben we wederom 3-sterren en  daarmee weer toestemming voor 3 jaar Interprovinciaal voetbal!

Interprovinciaal voetbal wordt vamnuit Brussel aangestuurd, is provincieoverstijgend en daarmee nationaal voetbal. Dat betekent dat er elk weekeinde met 13 teams ruim 175 spelers van Neerpelt en directe omgeving Interprovinciaal voetbal spelen.

Bovendien spelen er bij de Jsw in elke jeugdcategorie een of meerdere teams in gewestelijke reeksen. 

 

Contactgegevens

TVJO (Technisch Verantwoordelijke Jeugd Opleiding)

Gunther Scheelen
guntherscheelen.esperanza@proximus.be
+32498141135
 

AVJO (Algemeen Verantwoordelijke Jeugd Opleiding)

Jack Karsmakers
jack.karsmakers@skynet.be
+32477672745
 

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #fbodc9 #eef12058 #170714215140