Thuiswedstrijden                
Woensdag 12.8 U10 Esp.Pelt   KFC Haacht 18.00u schr. Jos Kwanten  
  U11 Esp.Pelt - KFC Haacht 18.00u Hugo Wouters  
  U9 Esp.Pelt - KFC Haacht 18.00u      
  U15 Esp.Pelt - KFC Haacht 19.15u      
  U13A Esp.Pelt - KFC Haacht 19.15u      
  U13B Esp.Pelt - KFC Haacht 19.15u      
  U19 Esp.Pelt - Lutlommel 20.30u  Afgelast    
                 
Zaterdag 15.8 U8 Esp.Pelt - KFC De Kempen 11.00u      
  U13A Esp.Pelt - KFC De Kempen 11.00u      
  U13B Esp.Pelt - KFC De Kempen 11.00u      
  U10 Esp.Pelt - KFC De Kempen 11.00u schr. Jos Kwanten  
  U11 Esp.Pelt - KFC De Kempen 11.00u Hugo Wouters  
  U15 Esp.Pelt - KFC De Kempen 12.30u      
  U14 Esp.Pelt - KFC De Kempen 12.30u      
  U16 Esp.Pelt - KFC De Kempen 14.30u      
  U17 Esp.Pelt - KFC De Kempen 14.30u      
                 
Woensdag 19.8 U17 Esp.Pelt - Dessel Sport 19.00u      
U19 Esp.Pelt - Dessel Sport 19.00u      
                 
UITWEDSTRIJDEN              
                 
Dinsdag 11.8 Dames Halveweg Zonhoven Esp.Pelt 19.00u      
                 
Woensdag 12.8 Senioren Lutlommel - Esp.Pelt 19.30u      
                 
Donderdag 13.8 Senioren Herkol SV - Esp.Pelt (Bel) 19.15u Beker Neerpelt  
                 
Vrijdag 14.8 Reserven Herkol - Esp.Pelt 19.15u      
                 
Zaterdag15.8 U8 Herkol - Esp.Pelt 10.00u      
  U9 Herkol - Esp.Pelt 11.00u      
  U12 Tornooi in De Kempen FC vanaf 9.30u (terrein   Tielen)  
  U19 De Kempen-Tielen - Esp.Pelt 19.00u  Afgelast!    
Zondag 16.8 U9 Herkol - Esp.Pelt 10.00u      
Dinsdag 18.8 U14 Dessel Sport - Esp.Pelt 18.00u Sportpark 10, DESSEL
  U15 Dessel Sport - Esp.Pelt 18.00u Sportpark 10, DESSEL
  U16 Dessel Sport - Esp.Pelt 19.30u Sportpark 10, DESSEL
                 
Woensdag 19.8 U21 Kaulille - Esp.Pelt 19.00u      

Vrijdag:

24/04/2015 19:00

 

U11: Esperanza Pelt U11 gew G - GS Beek

2015-04-24 20:00:00Z24/04/2015   20:00 Nationale beloften: Esperanza Pelt -   K.Witgoor Sport Dessel

Zaterdag:

2015-04-25 10:00:00Z25/04/2015   10:00

 

U7: Achel VV - Esperanza Pelt U7 S1

2015-04-25 13:00:00Z25/04/2015   13:00 U11: G.T. Lommel Kol. - Sparta Lille U11   gew G
2015-04-25 13:00:00Z25/04/2015   13:00 U12: N. Gruitrode - Herkol U12   Gewestelijk H
2015-04-25 13:00:00Z25/04/2015   13:00 U7: G.T. Lommel Kol. - sv Herkol U7
2015-04-25 13:30:00Z25/04/2015   13:30 U11: Esperanza Pelt U11 prov.1 - Thes   Sport Tessenderlo
2015-04-25 13:30:00Z25/04/2015   13:30 U10: Esperanza Pelt U10 prov.1 - Thes   Sport Tessenderlo
2015-04-25 13:30:00Z25/04/2015   13:30 Reserven: Sp.Grote Heide - Esperanza Pelt res gew H-B
2015-04-25 13:30:00Z25/04/2015   13:30 Reserven: Grote Heide res prov 2 - V.   Maasmechelen
2015-04-25 14:00:00Z25/04/2015   14:00 U13: Kattenbos Sp. - Grote Heide U13 gew   A
2015-04-25 15:00:00Z25/04/2015   15:00 U8: K.S.K. Meeuwen - Sparta Lille U8 gew   B
2015-04-25 15:00:00Z25/04/2015   15:00 U12: Lommel United - Esperanza Pelt U12   Prov. 2
2015-04-25 15:00:00Z25/04/2015   15:00 U21: Esperanza Pelt U21 prov.1 - V.   Maasmechelen
2015-04-25 15:00:00Z25/04/2015   15:00 U13: Lommel United - Esperanza Pelt U13   prov.1
2015-04-25 15:00:00Z25/04/2015   15:00 Reserven: Sparta Lille res gew D - FC Anadol
2015-04-25 15:00:00Z25/04/2015   15:00 Reserven: Herkol res prov 2 - Racing Peer

Zondag:

2015-04-26 09:30:00Z26/04/2015   9:30

 

U8: Bocholter V.V. - Esperanza Pelt U8   2A

2015-04-26 09:30:00Z26/04/2015   9:30 U8: Bocholter V.V. - Esperanza Pelt U8   2B-B
2015-04-26 09:30:00Z26/04/2015   9:30 U9: Bocholter V.V. - Esperanza Pelt U9   2A
2015-04-26 09:30:00Z26/04/2015   9:30 U9: Bocholter V.V. - Esperanza Pelt U9 P   2b
2015-04-26 09:30:00Z26/04/2015   9:30 U13: Bocholter V.V. - Sparta Lille U13   gew A
2015-04-26 09:30:00Z26/04/2015   9:30 U11: Grote Heide U11 gew G - Achel VV
2015-04-26 09:30:00Z26/04/2015   9:30 U7: Sp.Grote Heide U7 - Kadijk SK
2015-04-26 09:30:00Z26/04/2015   9:30 U9: Grote Heide U9 gew T - Lutlommel VV
2015-04-26 09:30:00Z26/04/2015   9:30 U9: Sparta Lille U9 gew B - Lutlommel VV
2015-04-26 10:00:00Z26/04/2015   10:00 U15: FC Eksel - Grote Heide U15 gew A
2015-04-26 10:00:00Z26/04/2015   10:00 U17: Herkol U17 gew A - Kaulille F.C.
2015-04-26 10:00:00Z26/04/2015   10:00 U10: Lindelhoeven VV - Herkol U10 gew G
2015-04-26 10:00:00Z26/04/2015   10:00 U8: Kattenbos Sp. - Herkol U8 gew reeks   E
2015-04-26 10:00:00Z26/04/2015   10:00 U6: Sparta Lille U6 - Lindelhoeven VV
2015-04-26 10:00:00Z26/04/2015   10:00 U15: Sparta Lille U15 gewestelijk M -   G.T. Lommel Kol.
2015-04-26 10:00:00Z26/04/2015   10:00 U15; Bregel Sp. - Esperanza Pelt U15   prov.1
2015-04-26 10:00:00Z26/04/2015   10:00 U17: Esperanza Pelt U17 prov.1 - SK Bree
2015-04-26 10:00:00Z26/04/2015   10:00 U7: SV Herkol - Esperanza Pelt U7 S
2015-04-26 10:30:00Z26/04/2015   10:30 U6: Esperanza Pelt U6 L1 - B - Bocholter   V.V.
2015-04-26 15:00:00Z26/04/2015   15:00 1e Ploeg: Esperanza Pelt 1e ploeg   - K.FC.St.-Lenaarts

Woensdag:

15/04/2015 19:30

 

U13: Bregel Sp. - Esperanza Pelt U13   prov.1

2015-04-15 19:30:00Z15/04/2015   19:30 U12: Bregel Sp. - Esperanza Pelt U12 Prov. 2

Vrijdag:

2015-04-17 19:30:00Z17/04/2015   19:30

 

U17:Thes Sport Tessenderlo - Esperanza   Pelt U17 prov.1

2015-04-17 20:00:00Z17/04/2015   20:00 U15: Esperanza Pelt U15 prov.1 -   Bilzerse Waltwilder VV.
17/04/2015 20:002015-04-17   20:00:00Z Reserven: Hamont 99 - Grote Heide res   prov 2

Zaterdag:

2015-04-18 09:30:00Z18/04/2015   9:30

 

U7: Achel VV - Sp.Grote Heide U7

2015-04-18 10:00:00Z18/04/2015   10:00 U11: Racing Peer - Esperanza Pelt U11   gew G
2015-04-18 12:30:00Z18/04/2015   12:30 U6: Lutlommel VV - Sparta Lille U6
2015-04-18 13:00:00Z18/04/2015   13:00 U7: Esperanza Pelt U7 S1 - Kaulille F.C.
2015-04-18 13:00:00Z18/04/2015   13:00 U7: sv Herkol U7 - Sp.Grote Heide
2015-04-18 13:30:00Z18/04/2015   13:30 U8: Herkol U8 gew reeks E - Kadijk SK
2015-04-18 13:30:00Z18/04/2015   13:30 U13: Esperanza Pelt U13 prov.1 - W.   Koersel
2015-04-18 13:30:00Z18/04/2015   13:30 U12: Esperanza Pelt U12 Prov. 2 - W.   Koersel
2015-04-18 15:00:00Z18/04/2015   15:00 U10: W. Koersel - Esperanza Pelt U10   prov.1
2015-04-18 15:00:00Z18/04/2015   15:00 U11: W. Koersel - Esperanza Pelt U11   prov.1
2015-04-18 15:00:00Z18/04/2015   15:00 U21: BS Sport Berbroek-Schulen - Esperanza   Pelt U21 prov.1
2015-04-18 15:00:00Z18/04/2015   15:00 Dames: Esperanza Pelt 1 Prov - DVL   Zonhoven C
2015-04-18 15:00:00Z18/04/2015   15:00 Reserven: Lindelhoeven VV - Grote Heide   res gew H-B
2015-04-18 15:00:00Z18/04/2015   15:00 Reserven: Stal Sport - Herkol res   prov 2
2015-04-18 15:00:00Z18/04/2015   15:00 Reserven: VV Lummen - Sparta Lille   res gew D
2015-04-18 15:00:00Z18/04/2015   15:00 Reserven: Esperanza Pelt res gew H-B - Hamont 99
2015-04-18 19:30:00Z18/04/2015   19:30 1e Ploeg: K.ESK.Leopoldsburg   - Esperanza Pelt 1e ploeg

Zondag:

2015-04-19 09:30:00Z19/04/2015   9:30

 

U8: Esperanza Pelt U8 2A -   K.ESK.Leopoldsburg

2015-04-19 09:30:00Z19/04/2015   9:30 U9: Esperanza Pelt U9 2A -   K.ESK.Leopoldsburg
2015-04-19 09:30:00Z19/04/2015   9:30 U15: Grote Heide U15 gew A - GS Beek
2015-04-19 09:30:00Z19/04/2015   9:30 U9: Kattenbos Sp. - Grote Heide U9 gew T
2015-04-19 09:30:00Z19/04/2015   9:30 U9: Kattenbos Sp. - Sparta Lille U9 gew   B
2015-04-19 10:00:00Z19/04/2015   10:00 U17: Achel VV - Herkol U17 gew A
2015-04-19 10:00:00Z19/04/2015   10:00 U12: Herkol U12 Gewestelijk H - HO   Molenbeersel
2015-04-19 10:00:00Z19/04/2015   10:00 U10: Herkol U10 gew G - H. Wijshagen
2015-04-19 10:00:00Z19/04/2015   10:00 U7: Esperanza Pelt U7 S - Bocholter V.V.
2015-04-19 10:00:00Z19/04/2015   10:00 U8: Sparta Lille U8 gew B - G.T. Lommel   Kol.
2015-04-19 10:00:00Z19/04/2015   10:00 U11: SV Herkol - Grote Heide U11 gew G
2015-04-19 10:00:00Z19/04/2015   10:00 U13: Sparta Lille U13 gew A - Lutlommel   VV
2015-04-19 10:00:00Z19/04/2015   10:00 U11: Sparta Lille U11 gew G - Hamont 99
2015-04-19 10:00:00Z19/04/2015   10:00 U6: SV Herkol - Esperanza Pelt U6 L1 - B
2015-04-19 10:45:00Z19/04/2015   10:45 U8: Esperanza Pelt U8 2B-B -   K.ESK.Leopoldsburg
2015-04-19 10:45:00Z19/04/2015   10:45 U9: Esperanza Pelt U9 P 2b -   K.ESK.Leopoldsburg
2015-04-19 15:00:00Z19/04/2015   15:00 1e Ploeg: Sparta Lille - VV   Lummen
2015-04-19 15:00:00Z19/04/2015   15:00 1e Ploeg: Grote Heide - Hamont   99
2015-04-19 15:00:00Z19/04/2015   15:00 1e Ploeg: Herkol - Stal Sport

Woensdag:

01/04/2015 19:00

01/04/2015 18:30

 

 

Vrijdag:

03/04/2015 17:30

 

 

 

Zaterdag:

04/04/2015

U12: sv Herkol – E. Mechelen a/d Maas Nieuwsblad Cup

U10: sv Herkol – Halveweg Zonhoven   Nieuwsblad Cup

U15: Lutlommel - Esperanza Pelt prov ( met gastspelers)

 

Vrijdag: Paashappening   Esperanza Pelt 80 matchen U6 t/m U9 vanaf 17:30u. Deelname door alle ploegjes van de Jsw

 

Zaterdag:

Toernooi: U10 P naar Kaulille

Toernooi: U11 P naar Kaulille

Toernooi: U13 P naar Achel; U11 Herkol vm naar Achel

Toernooi:  U10 A Herkol naar Kaulille vm

              

Paasmaandag:

6/04/2015 15:00

 

1e ploeg: K.S.K. Meeuwen - Grote   Heide

2015-04-06 15:00:00Z6/04/2015   15:00

1e ploeg: K.V.V.   Heusden-Zolder - Sparta Lille 1e ploeg

2015-04-06/04/2015 13:00

 

1e ploeg: GS Beek - Herkol 1e   ploeg

 

Toernooi:   U15 P op Sp. Grote Heide 1e matchen starten om 13:00u

Toernooi:  Herkol U10 B naar Lindelhoeven; Esp U6 en Herkol U7 B Achel vm.

Toernooi: Esp U8 en U7 naar Verbr. Balen

Toernooi: Esp U6 en U6 in Kaulille

Woensdag:

2015-04-08 18:30:00Z8/04/2015   18:30

 

U17: Herkol U17 gew A - Lutlommel VV

Donderdag:

2015-04-09 20:00:00Z9/04/2015   20:00

 

Nationale beloften: KFC.Oosterzonen   Oosterw. - Esperanza Pelt

Vrijdag:

2015-04-10 20:00:00Z10/04/2015   20:00

 

Reserven: Racing Peer - Esperanza Pelt res gew H-B

Zaterdag:

2015-04-11 09:30:00Z11/04/2015   9:30

 

U10: Kadijk SK - Herkol U10 gew G

2015-04-11 10:30:00Z11/04/2015   10:30 U9: Lommel United - Esperanza Pelt U9 P   2b
2015-04-11 10:30:00Z11/04/2015   10:30 U8: Lommel United - Esperanza Pelt U8   2B-B
2015-04-11 10:30:00Z11/04/2015   10:30 U9: Lommel United - Esperanza Pelt U9 2A
2015-04-11 10:30:00Z11/04/2015   10:30 U8: Lommel United - Esperanza Pelt U8 2A
2015-04-11 12:30:00Z11/04/2015   12:30 U7: Lutlommel VV - sv Herkol U7
2015-04-11 12:30:00Z11/04/2015   12:30 U11: K.S.K. Meeuwen - Sparta Lille U11   gew G
2015-04-11 13:00:00Z11/04/2015   13:00 U12: Herkol U12 Gewestelijk H - FC   Maasland NO
2015-04-11 13:30:00Z11/04/2015   13:30 U8: Herkol U8 gew reeks E - G.T. Lommel   Kol.
2015-04-11 13:30:00Z11/04/2015   13:30 U13: Esperanza Pelt U13 prov.1 - F.C.   Helson Helchteren
2015-04-11 13:30:00Z11/04/2015   13:30 U12: Esperanza Pelt U12 Prov. 2 - F.C.   Helson Helchteren
2015-04-11 14:00:00Z11/04/2015   14:00 U11: Zonhoven VV - Esperanza Pelt U11   prov.1
2015-04-11 14:00:00Z11/04/2015   14:00 U10: Zonhoven VV - Esperanza Pelt U10   prov.1
2015-04-11 15:00:00Z11/04/2015   15:00 U21: Esperanza Pelt U21 prov.1 - Park   Houthalen
2015-04-11 15:00:00Z11/04/2015   15:00 U13: Kaulille F.C. - Grote Heide U13 gew   A  Verplaatst naar zondag 12-4 om 10:00 u.
2015-04-11 15:00:00Z11/04/2015   15:00 Reserven: Sparta Lille res gew D -   Halveweg Zonhoven
2015-04-11 15:00:00Z11/04/2015   15:00 Reserven: Herkol res prov 2 - N. Gruitrode
2015-04-11 15:00:00Z11/04/2015   15:00 Reserven: Grote   Heide res prov 2 - Racing Peer
2015-04-11 15:00:00Z11/04/2015   15:00 Reserven: Grote Heide res gew H-B -   Kadijk SK
2015-04-11 15:00:00Z11/04/2015   15:00 U13: Sp.Wijchmaal - Sparta Lille U13 gew   A
2015-04-11 19:30:00Z11/04/2015   19:30 1e Ploeg: Esperanza Pelt -   KVK Wellen

Zondag:

2015-04-12 09:15:00Z12/04/2015   9:15

 

U15: F.C. Torpedo Hasselt - Esperanza   Pelt U15 prov.1

2015-04-12 09:30:00Z12/04/2015   9:30 U7: Sp.Grote Heide - Esperanza Pelt U7   S1
2015-04-12 09:30:00Z12/04/2015   9:30 U11: Grote Heide U11 gew G - Hechtel FC
2015-04-12 09:30:00Z12/04/2015   9:30 U7: Sp.Grote Heide U7 - E. Neerpelt
2015-04-12 09:30:00Z12/04/2015   9:30 U9: Grote Heide U9 gew T - Sp. Lille
2015-04-12 09:30:00Z12/04/2015   9:30 U9: Sparta Lille U9 gew B - Sp. Lille
2015-04-12 10:00:00Z12/04/2015   10:00 U15: Kaulille F.C. - Grote Heide U15 gew   A Verplaatst naar zaterdag 11-04 om 13:00u!
2015-04-12 10:00:00Z12/04/2015   10:00 U17: Lutlommel VV - Herkol U17 gew A
2015-04-12 10:00:00Z12/04/2015   10:00 U15: Sparta Lille U15 gewestelijk M -   Lommel United
2015-04-12 10:00:00Z12/04/2015   10:00 U6: Sparta Lille U6 - Kattenbos Sp.
2015-04-12 10:00:00Z12/04/2015   10:00 U17: Esperanza Pelt U17 prov.1 - Bregel   Sp.
2015-04-12 10:00:00Z12/04/2015   10:00 U11: Esperanza Pelt U11 gew G - Lommel   United
2015-04-12 10:00:00Z12/04/2015   10:00 U7: SV Breugel - Esperanza Pelt U7 S
2015-04-12 10:30:00Z12/04/2015   10:30 U8; Park Houthalen - Sparta Lille U8 gew   B
2015-04-12 10:30:00Z12/04/2015   10:30 U6: Esperanza Pelt U6 L1 - B - Hamont 99
2015-04-12 15:00:00Z12/04/2015   15:00 1e Ploeg: Halveweg Zonhoven -   Sparta Lille
2015-04-12 15:00:00Z12/04/2015   15:00 1e Ploeg: Racing Peer - Grote   Heide
2015-04-12 15:00:00Z12/04/2015   15:00 1e Ploeg: N. Gruitrode - Herkol  

Woensdag:

2015-04-15 19:30:00Z15/04/2015   19:30

 

U13: Bregel Sp. - Esperanza Pelt U13   prov.1

2015-04-15 19:30:00Z15/04/2015   19:30 U12: Bregel Sp. - Esperanza Pelt U12   Prov. 2

Woensdag:

25/03/2015 18:30

 

U11: Esperanza Pelt U11 prov.1 -   Lindelhoeven VV

2015-03-25 18:30:00Z25/03/2015   18:30 U10: Esperanza Pelt U10 prov.1 -   Lindelhoeven VV

Vrijdag:

2015-03-27 20:00:00Z27/03/2015   20:00

 

Reserven: Esperanza Pelt res gew H-B - Kaulille F.C.

2015-03-27 20:00:00Z27/03/2015   20:00 Reserven: Sp.Wijchmaal - Grote Heide res   gew H-B
2015-03-27 20:00:00Z27/03/2015   20:00 Nationale beloften: Esperanza Pelt -   K.SK.Hasselt

Zaterdag:

2015-03-28 09:30:00Z28/03/2015   9:30

 

U6: Lommel United - Sparta Lille U6

2015-03-28 09:30:00Z28/03/2015   9:30 U6: GS Beek - Esperanza Pelt U6 L1 - B
2015-03-28 10:00:00Z28/03/2015   10:00 Dames: Marsvlinders Kaulille - Esperanza   Pelt Dames 1 Prov
2015-03-28 10:00:00Z28/03/2015   10:00 U12: Heidebloem Dilsen VV - Herkol U12   Gewestelijk H
2015-03-28 13:00:00Z28/03/2015   13:00 U8: Hamont 99 - Herkol U8 gew reeks E
2015-03-28 13:30:00Z28/03/2015   13:30 U10: Racing Peer - Herkol U10 gew G

2015-03-28 13:30:00Z28/03/2015   13:30

28/03/2015 13:30

28/03/2015 13:30

28/03/2015 13:30

U7: sv Herkol U7 - Hamont 99

U11:   Limburgs finale toernooi terrein   Esperanza Pelt

U12:   Limburgs finale toernooi terrein Koersel

U13:   Limburgs finale toernooi terrein Zonhoven

2015-03-28 14:00:00Z28/03/2015   14:00 U11: Sparta Lille U11 gew G - Lommel   United WS
2015-03-28 14:00:00Z28/03/2015   14:00 U8: Sparta Lille U8 gew B - Kaulille   F.C.

2015-03-28 14:00:00Z28/03/2015   14:00

28/03/2015   15:00

U13: Sparta Lille U13 gew A - G.T.   Lommel Kol.

U15: Grote Heide U15 gew A - Hamont 99  Update: ipv zondag!

2015-03-28 15:00:00Z28/03/2015   15:00 Reserven: Park Houthalen - Herkol res prov 2
2015-03-28 15:00:00Z28/03/2015   15:00 Reserven: Stal Sport - Grote Heide res   prov 2
2015-03-28 15:00:00Z28/03/2015   15:00 U21: Turkse Rangers - Esperanza Pelt U21   prov.1
2015-03-28 15:00:00Z28/03/2015   15:00 U7: Sp.Grote Heide U7 - Lindelhoeven VV

Zondag:

2015-03-29 09:15:00Z29/03/2015   9:15

 

U15: V. Maasmechelen - Esperanza Pelt   U15 prov.1

2015-03-29 09:30:00Z29/03/2015   9:30 U8: Esperanza Pelt U8 2A - F.C. Helson   Helchteren
2015-03-29 09:30:00Z29/03/2015   9:30 U9: Esperanza Pelt U9 2A - F.C. Helson   Helchteren
2015-03-29 09:30:00Z29/03/2015   9:30 U11: Grote Heide U11 gew G - G.T. Lommel   Kol.
2015-03-29 09:30:00Z29/03/2015   9:30 U15: Grote Heide U15 gew A - Hamont 99  wordt verschoven naar zaterdag 28/03 om 15:00u
2015-03-29 09:30:00Z29/03/2015   9:30 U9: Hamont 99 - Grote Heide U9 gew T
2015-03-29 09:30:00Z29/03/2015   9:30 U9: Hamont 99 - Sparta Lille U9 gew B
2015-03-29 10:00:00Z29/03/2015   10:00 U17: Herkol U17 gew A - Kadijk SK
2015-03-29 10:00:00Z29/03/2015   10:00 U13: Kadijk SK - Grote Heide U13 gew A
2015-03-29 10:00:00Z29/03/2015   10:00 U15: Achel VV - Sparta Lille U15   gewestelijk M
2015-03-29 10:00:00Z29/03/2015   10:00 U7: Esperanza Pelt U7 S - Sp.Wijchmaal
2015-03-29 10:00:00Z29/03/2015   10:00 U7: Esperanza Pelt U7 S1 - FC Eksel
2015-03-29 10:00:00Z29/03/2015   10:00 U17: Esperanza Pelt U17 prov.1 - VV   Brustem
2015-03-29 10:00:00Z29/03/2015   10:00 U11: Lutlommel VV - Esperanza Pelt U11   gew G
2015-03-29 10:45:00Z29/03/2015   10:45 U8: Esperanza Pelt U8 2B-B - F.C. Helson   Helchteren
2015-03-29 10:45:00Z29/03/2015   10:45 U9: Esperanza Pelt U9 P 2b - F.C. Helson   Helchteren
2015-03-29 15:00:00Z29/03/2015   15:00 1e Ploeg: Herkol - Park   Houthalen
2015-03-29 15:00:00Z29/03/2015   15:00 1e Ploeg: RC Hades - Esperanza   Pelt
2015-03-29 15:00:00Z29/03/2015   15:00 1e Ploeg: Grote Heide - Stal   Sport
2015-03-31 19:30:00Z31/03/2015   19:30 FC Eksel - Herkol res prov 2

Woensdag:

01/04/2015 19:00

01/04/2015 19:00

 

U12: sv Herkol – E. Mechelen a/d Maas Nieuwsblad Cup

U10: sv Herkol – Halveweg Zonhoven   Nieuwsblad Cup

Vrijdag:

20/03/2015  18:30 Update

20/03/2015 20:00

 

U12 en U13 : Esperanza Pelt U12 en U13 Prov. 2 - Thes Sport Tessenderlo U12 en U13

U15: Esperanza Pelt U15 prov.1 - SK Bree

2015-03-20 20:00:00Z20/03/2015   20:00 U21: Esperanza Pelt U21 prov.1 -   Spouwen-Mopertingen
2015-03-20 20:15:00Z20/03/2015   20:15 U17: Bilzerse Waltwilder VV. - Esperanza   Pelt U17 prov.1

Zaterdag:

2015-03-21 09:30:00Z21/03/2015   9:30

 

U13: K.ESK.Leopoldsburg - Sparta Lille   U13 gew A

2015-03-21 10:00:00Z21/03/2015   10:00 U7: Lindelhoeven VV - Esperanza Pelt U7   S1
2015-03-21 10:00:00Z21/03/2015   10:00 U17: SK Bree - Herkol U17 gew A
2015-03-21 10:00:00Z21/03/2015   10:00 U7: FC Anadol - Sp.Grote Heide U7
2015-03-21 11:00:00Z21/03/2015   11:00 U8: Lutlommel VV - Esperanza Pelt U8 2A
2015-03-21 11:00:00Z21/03/2015   11:00 U9: Lutlommel VV - Esperanza Pelt U9 2A
2015-03-21 11:00:00Z21/03/2015   11:00 U8: Lutlommel VV - Esperanza Pelt U8   2B-B
2015-03-21 11:00:00Z21/03/2015   11:00 U9: Lutlommel VV - Esperanza Pelt U9 P   2b
2015-03-21 11:45:00Z21/03/2015   11:45 U11: F.C. Helson Helchteren - Esperanza   Pelt U11 prov.1
2015-03-21 11:45:00Z21/03/2015   11:45 U10: F.C. Helson Helchteren - Esperanza   Pelt U10 prov.1
2015-03-21 13:00:00Z21/03/2015   13:00 U11: Hamont 99 - Grote Heide U11 gew G
2015-03-21 13:30:00Z21/03/2015   13:30 U12: Esperanza Pelt U12 Prov. 2 - Thes   Sport Tessenderlo, op vrijdag 20-3
2015-03-21 13:30:00Z21/03/2015   13:30 U13: Esperanza Pelt U13 prov.1 - Thes   Sport Tessenderlo, op vrijdag 20-3
2015-03-21 13:30:00Z21/03/2015   13:30 U6: Esperanza Pelt U6 L1 - B - Kadijk SK
2015-03-21 13:30:00Z21/03/2015   13:30 U11: Esperanza Pelt U11 gew G -   Sp.Wijchmaal
2015-03-21 15:00:00Z21/03/2015   15:00 Dames: Esperanza Pelt Dames 1 Prov -   D.Fufo-Beringen
2015-03-21 15:00:00Z21/03/2015   15:00 Reserven: K. St. Elen - Herkol res prov 2
2015-03-21 15:00:00Z21/03/2015   15:00 Reserven: Grote Heide res prov 2 - N.   Gruitrode
2015-03-21 15:00:00Z21/03/2015   15:00 Reserven: Grote Heide res gew H-B - F.C.   Helson Helchteren
2015-03-21 15:00:00Z21/03/2015   15:00 Reserven: S.K.Meldert - Sparta Lille res   gew D
2015-03-21 15:00:00Z21/03/2015   15:00 Nationale beloften: SK Bree - Esperanza Pelt
2015-03-21 15:00:00Z21/03/2015   15:00 Reserven: Achel VV - Esperanza Pelt res gew H-B
2015-03-21 19:30:00Z21/03/2015   19:30 1e Ploeg: Esperanza Pelt -   K.Witgoor Sport Dessel

Zondag:

2015-03-22 09:30:00Z22/03/2015   9:30

 

Grote Heide U13 gew A - Lommel United

2015-03-22 09:30:00Z22/03/2015   9:30 Grote Heide U9 gew T - Hamont 99
2015-03-22 09:30:00Z22/03/2015   9:30 Sparta Lille U9 gew B - Hamont 99
2015-03-22 10:00:00Z22/03/2015   10:00 Peer SV - Grote Heide U15 gew A
2015-03-22 10:00:00Z22/03/2015   10:00 Herkol U8 gew reeks E - Sp.Grote Heide
2015-03-22 10:00:00Z22/03/2015   10:00 Herkol U12 Gewestelijk H - GS Beek
2015-03-22 10:00:00Z22/03/2015   10:00 Herkol U10 gew G - Racing Peer
2015-03-22 10:00:00Z22/03/2015   10:00 Lutlommel VV - Sparta Lille U8 gew B
2015-03-22 10:00:00Z22/03/2015   10:00 Sparta Lille U6 - Lutlommel VV
2015-03-22 10:00:00Z22/03/2015   10:00 Sparta Lille U15 gewestelijk M -   Kattenbos Sp.
2015-03-22 10:00:00Z22/03/2015   10:00 Racing Peer - Esperanza Pelt U7 S
2015-03-22 10:00:00Z22/03/2015   10:00 Achel VV - sv Herkol U7
2015-03-22 15:00:00Z22/03/2015   15:00 Sparta Lille 1e ploeg - S.K.Meldert
2015-03-22 15:00:00Z22/03/2015   15:00 1e Ploeg: N. Gruitrode - Grote   Heide 1e ploeg
2015-03-22 15:00:00Z22/03/2015   15:00 1e Ploeg: Herkol 1e ploeg -   K. St. Elen

Woensdag:

2015-03-25 18:30:00Z25/03/2015   18:30

 

U11: Esperanza Pelt U11 prov.1 -   Lindelhoeven VV

2015-03-25 18:30:00Z25/03/2015   18:30 U10: Esperanza Pelt U10 prov.1 -   Lindelhoeven VV

Vrijdag:

13/03/2015 20:30

Nationale beloften: Esperanza Pelt - K.VV.Vosselaar

Zaterdag:

2015-03-14 09:30:00Z14/03/2015 9:30

U9: SK Bree - Esperanza Pelt U9 P 2b

2015-03-14 09:30:00Z14/03/2015 9:30 U8: SK Bree - Esperanza Pelt U8 2B-B
2015-03-14 09:30:00Z14/03/2015 9:30 U9: SK Bree - Esperanza Pelt U9 2A
2015-03-14 09:30:00Z14/03/2015 9:30 U8: SK Bree - Esperanza Pelt U8 2A
2015-03-14 10:30:00Z14/03/2015 10:30 U7: GS Beek - Esperanza Pelt U7 S
2015-03-14 11:30:00Z14/03/2015 11:30 U12: K. St. Elen - Herkol U12 Gewestelijk H
2015-03-14 12:30:00Z14/03/2015 12:30 U7: Lutlommel VV - Esperanza Pelt U7 S1
2015-03-14 13:00:00Z14/03/2015 13:00 U13: Lindelhoeven VV - Esperanza Pelt U13 prov.1
2015-03-14 13:00:00Z14/03/2015 13:00 U12: Lindelhoeven VV - Esperanza Pelt U12 Prov. 2
2015-03-14 13:30:00Z14/03/2015 13:30 U10: FC Eksel - Herkol U10 gew G
2015-03-14 13:30:00Z14/03/2015 13:30 U10: Esperanza Pelt U10 prov.1 - Lutlommel VV
2015-03-14 13:30:00Z14/03/2015 13:30 U11: Esperanza Pelt U11 prov.1 - Lutlommel VV
2015-03-14 13:30:00Z14/03/2015 13:30 U15: SK Bree - Sparta Lille U15 gewestelijk M
2015-03-14 15:00:00Z14/03/2015 15:00 Reserven: Esperanza Pelt res gew H-B - GS Beek
2015-03-14 15:00:00Z14/03/2015 15:00 Reserven: Sparta Lille res gew D - SV Breugel
2015-03-14 15:00:00Z14/03/2015 15:00 Reserven: Herkol res prov 2 - Sp.Grote Heide
2015-03-14 15:00:00Z14/03/2015 15:00 Reserven: SV Herkol - Grote Heide res prov 2
2015-03-14 15:00:00Z14/03/2015 15:00 U21: Esperanza Pelt U21 prov.1 - Lindelhoeven VV
2015-03-14 20:00:00Z14/03/2015 20:00 1e Ploeg: FC.O. Beerschot-Wilrijk - Esperanza Pelt

Zondag:

2015-03-15 09:15:00Z15/03/2015 9:15

U15: F.C. Helson Helchteren - Esperanza Pelt U15 prov.1

2015-03-15 09:30:00Z15/03/2015 9:30 U13: Grote Heide U13 gew A - Achel VV
2015-03-15 09:30:00Z15/03/2015 9:30 U15: Kadijk SK - Grote Heide U15 gew A
2015-03-15 09:30:00Z15/03/2015 9:30 U9: Grote Heide U9 gew T - Kaulille F.C.
2015-03-15 09:30:00Z15/03/2015 9:30 U9: Sparta Lille U9 gew B - Kaulille F.C.
2015-03-15 10:00:00Z15/03/2015 10:00 U7: Kattenbos Sp. - sv Herkol U7
2015-03-15 10:00:00Z15/03/2015 10:00 U8: Achel VV - Herkol U8 gew reeks E
2015-03-15 10:00:00Z15/03/2015 10:00 U17: Herkol U17 gew A - Lommel United
2015-03-15 10:00:00Z15/03/2015 10:00 U7: Hechtel FC - Sp.Grote Heide U7
2015-03-15 10:00:00Z15/03/2015 10:00 U13: Sparta Lille U13 gew A - Lutlommel VV
2015-03-15 10:00:00Z15/03/2015 10:00 U11: Sparta Lille U11 gew G - Hechtel FC
2015-03-15 10:00:00Z15/03/2015 10:00 U8: Sparta Lille U8 gew B - Peer SV
2015-03-15 10:00:00Z15/03/2015 10:00 U17: Esperanza Pelt U17 prov.1 - F.C. Torpedo Hasselt
2015-03-15 10:00:00Z15/03/2015 10:00 U11: Esperanza Pelt U11 gew G - Racing Peer
2015-03-15 10:00:00Z15/03/2015 10:00 U11: K.S.K. Meeuwen - Grote Heide U11 gew G
2015-03-15 10:30:00Z15/03/2015 10:30 U6: Esperanza Pelt U6 L1 - B - Hechtel FC
2015-03-15 11:00:00Z15/03/2015 11:00 U6: Hamont 99 - Sparta Lille U6
2015-03-15 15:00:00Z15/03/2015 15:00 1e Ploeg: SV Breugel - Sparta Lille  
2015-03-15 15:00:00Z15/03/2015 15:00 1e Ploeg: Grote Heide - SV Herkol

Jeugdsamenwerking Neerpelter Voetbal Clubs 

De jeugdafdelingen van de Neerpeltse voetbalclubs (FC Esperanza Pelt, Sporting Grote Heide, SV Herkol en Sparta Lille) sloegen 'n tiental jaren geleden de handen in mekaar en zetten een gezamenlijk jeugdbeleid op. Het doel was om elke speler/ster de kans te bieden te trainen én wedstrijden te spelen op zijn of haar niveau en in zijn of haar leeftijdscategorie. Het gebeurde immers dat niet elke club genoeg spelers had binnen bepaalde reeksen en daardoor speler/sters niet zouden kunnen voetballen. Door de krachten te bundelen, kon dit voorkomen worden. Na enkele jaren heeft Sparta Lille de samenwerking verlaten.

Deze samenwerking was tevens het begin van een constant streven naar kwaliteitsverbetering, een proces waaraan dag in dag uit gewerkt wordt! Via de verplichte audits in 2012 ( 2-sterrenlabel, goed voor Provinciaal voetbal), 2015 ( 3-sterrenlabel, goed voor Interprovinciaal voetbal) en nu in de audit van 2018, hebben we wederom 3-sterren en  daarmee weer toestemming voor 3 jaar Interprovinciaal voetbal!

Interprovinciaal voetbal wordt vamnuit Brussel aangestuurd, is provincieoverstijgend en daarmee nationaal voetbal. Dat betekent dat er elk weekeinde met 13 teams ruim 175 spelers van Neerpelt en directe omgeving Interprovinciaal voetbal spelen.

Bovendien spelen er bij de Jsw in elke jeugdcategorie een of meerdere teams in gewestelijke reeksen. 

 

Contactgegevens

TVJO (Technisch Verantwoordelijke Jeugd Opleiding)

Gunther Scheelen
guntherscheelen.esperanza@proximus.be
+32498141135
 

AVJO (Algemeen Verantwoordelijke Jeugd Opleiding)

Jack Karsmakers
jack.karsmakers@skynet.be
+32477672745
 

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #fbodc9 #eef12058 #170714215140