Seizoen 2016 – 2017- Interprovinciaal jeugdkampioenschap VFV Ronde 2

Hieronder de nieuwe reeksindeling voor de interprovinciale jeugdkampioenschappen VFV. Hierbij ook de speeldata: 
Volgende data worden vastgelegd in 2017 reeksen van 8 :
Januari: 07 – 14 – 21 – 28
Februari: 04 – 11 – 18 
Maart: 04 – 11 – 18 – 25
April: 08 – 22 - 29 
Voor de reeks met 6 ploegen - voor al onze teams -  is er de volgende extra speeldag:  01/04.

De kalender wordt binnenkort meegedeeld, maar het staat vast dat op zaterdag 7 januari 2017 de eerste competitiematchen beginnen.
G19 - -19 interprov VFV G / 2
K.Sportclub Tongeren (00054)
K.Bocholter VV. (00595)
F.C. Esperanza Pelt (02529)
FC.Landen (02941)
K.ESK.Leopoldsburg A (03904)
RC.Hades A (08721)
H17 - -17 interprov VFV H / 2
K.Sportclub Tongeren (00054)
Bilzerse Waltwilder VV. (00232)
F.C. Esperanza Pelt (02529)
K.ESK.Leopoldsburg A (03904)
K.FC.De Kempen T.L. A (04469)
Eendracht Maasmechelen A (05384)
H16 - -16 interprov VFV H/ 2
FC Turnhout (00148)
Bilzerse Waltwilder VV. (00232)
K.Bocholter VV. (00595)
F.C. Esperanza Pelt (02529)
K.ESK.Leopoldsburg A (03904)
K.FC.De Kempen T.L. A (04469)
H15 - -15 interprov VFV H/ 2
K.VK.Tienen (00132)
Bilzerse Waltwilder VV. (00232)
K.Bocholter VV. (00595)
F.C. Esperanza Pelt (02529)
K.VK.Wellen (02825)
K.ESK.Leopoldsburg A (03904)
G14 - -14 interprov VFV G/ 2
K.Sportclub Tongeren (00054)
K.VK.Tienen (00132)
F.C. Esperanza Pelt (02529)
K.VK.Wellen (02825)
Bregel Sport A (07028)
RC.Hades A (08721)
H13 1 - -13 interprov VFV H1 / 2
Bilzerse Waltwilder VV. A (00232)
F.C. Esperanza Pelt A (02529)
FC.Landen A (02941)
VV.Thes Sport Tessenderlo A (03671)
K.ESK.Leopoldsburg A (03904)
Eendracht Maasmechelen A (05384)
H13 2 - -13 interprov VFV H2 / 2
Bilzerse Waltwilder VV. B (00232)
F.C. Esperanza Pelt B (02529)
FC.Landen B (02941)
VV.Thes Sport Tessenderlo B (03671)
K.ESK.Leopoldsburg B (03904)
Eendracht Maasmechelen B (05384)
H12 1 - -12 interprov VFV H1 / 2
Bilzerse Waltwilder VV. A (00232)
F.C. Esperanza Pelt A (02529)
FC.Landen A (02941)
VV.Thes Sport Tessenderlo A (03671)
K.ESK.Leopoldsburg A (03904)
Eendracht Maasmechelen A (05384)
H12 2 - -12 interprov VFV H2 / 2
Bilzerse Waltwilder VV. B (00232)
F.C. Esperanza Pelt B (02529)
FC.Landen B (02941)
VV.Thes Sport Tessenderlo B (03671)
K.ESK.Leopoldsburg B (03904)
Eendracht Maasmechelen B (05384)
H11 - -11 interprov VFV H / 2
Bilzerse Waltwilder VV. (00232)
F.C. Esperanza Pelt (02529)
FC.Landen (02941)
VV.Thes Sport Tessenderlo A (03671)
K.ESK.Leopoldsburg A (03904)
Eendracht Maasmechelen A (05384)
H10 - -10 interprov VFV H / 2
Bilzerse Waltwilder VV. (00232)
F.C. Esperanza Pelt (02529)
FC.Landen (02941)
VV.Thes Sport Tessenderlo A (03671)
K.ESK.Leopoldsburg A (03904)
Eendracht Maasmechelen A (05384)