Heb je interesse om voetbaltrainer te worden? Dan is het volgen van een voetbaltrainersopleiding heel erg belangrijk. Om straks –jeugd-ploegen in ‘hogere’ reeksen te mogen trainen, zijn trainersdiploma’s vereist!

Elk seizoen organiseert de VFV samen met het BLOSO opleidingen in elke regio. Vanaf medio januari 2017 wordt er op het sportpark van KFC Hamont de trainers cursus " Initiator " - " getuigschrift C " gehouden.

We weten dat er al kandidaten in onze clubs zijn die deze opleiding willen gaan volgen. Als je ook interesse hebt, doe dan mee. Om een opleiding te volgen moet je 16 jaar zijn en aangesloten zijn bij een van onze clubs.

Bij het slagen krijg je – mits je 2 jaar bij je club als trainer wil blijven – je opleidingskosten terug!

In Limburg is de opleiding in deze periode enkel nog in Termien en Linkhout te volgen.

KFC Hamont heeft een prachtige infrastructuur ter beschikking voor deze opleiding.  De opleiding gaat door op maandag van 18h30 tot 22h30.

Verder info vind je op : http://www.belgianfootball.be/nl/getuigschrift-c en op  www.sportvlaanderen.be

Jeugdsamenwerking Neerpelter Voetbal Clubs 

De jeugdafdelingen van de Neerpeltse voetbalclubs (FC Esperanza Pelt, Sporting Grote Heide, SV Herkol en Sparta Lille) sloegen 'n tiental jaren geleden de handen in mekaar en zetten een gezamenlijk jeugdbeleid op. Het doel was om elke speler/ster de kans te bieden te trainen én wedstrijden te spelen op zijn of haar niveau en in zijn of haar leeftijdscategorie. Het gebeurde immers dat niet elke club genoeg spelers had binnen bepaalde reeksen en daardoor speler/sters niet zouden kunnen voetballen. Door de krachten te bundelen, kon dit voorkomen worden. Na enkele jaren heeft Sparta Lille de samenwerking verlaten.

Deze samenwerking was tevens het begin van een constant streven naar kwaliteitsverbetering, een proces waaraan dag in dag uit gewerkt wordt! Via de verplichte audits in 2012 ( 2-sterrenlabel, goed voor Provinciaal voetbal), 2015 ( 3-sterrenlabel, goed voor Interprovinciaal voetbal) en nu in de audit van 2018, hebben we wederom 3-sterren en  daarmee weer toestemming voor 3 jaar Interprovinciaal voetbal!

Interprovinciaal voetbal wordt vamnuit Brussel aangestuurd, is provincieoverstijgend en daarmee nationaal voetbal. Dat betekent dat er elk weekeinde met 13 teams ruim 175 spelers van Neerpelt en directe omgeving Interprovinciaal voetbal spelen.

Bovendien spelen er bij de Jsw in elke jeugdcategorie een of meerdere teams in gewestelijke reeksen. 

 

Contactgegevens

TVJO (Technisch Verantwoordelijke Jeugd Opleiding)

Gunther Scheelen
guntherscheelen.esperanza@proximus.be
+32498141135
 

AVJO (Algemeen Verantwoordelijke Jeugd Opleiding)

Jack Karsmakers
jack.karsmakers@skynet.be
+32477672745
 

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #fbodc9 #eef12058 #170714215140