Heb je interesse om voetbaltrainer te worden? Dan is het volgen van een voetbaltrainersopleiding heel erg belangrijk. Om straks –jeugd-ploegen in ‘hogere’ reeksen te mogen trainen, zijn trainersdiploma’s vereist!

Elk seizoen organiseert de VFV samen met het BLOSO opleidingen in elke regio. Vanaf medio januari 2017 wordt er op het sportpark van KFC Hamont de trainers cursus " Initiator " - " getuigschrift C " gehouden.

We weten dat er al kandidaten in onze clubs zijn die deze opleiding willen gaan volgen. Als je ook interesse hebt, doe dan mee. Om een opleiding te volgen moet je 16 jaar zijn en aangesloten zijn bij een van onze clubs.

Bij het slagen krijg je – mits je 2 jaar bij je club als trainer wil blijven – je opleidingskosten terug!

In Limburg is de opleiding in deze periode enkel nog in Termien en Linkhout te volgen.

KFC Hamont heeft een prachtige infrastructuur ter beschikking voor deze opleiding.  De opleiding gaat door op maandag van 18h30 tot 22h30.

Verder info vind je op : http://www.belgianfootball.be/nl/getuigschrift-c en op  www.sportvlaanderen.be

Jeugdsamenwerking Neerpelter Voetbal Clubs 

De jeugdafdelingen van de Neerpeltse voetbalclubs (Esperanza Pelt, Sporting Grote Heide, Herkol en Sparta Lille) sloegen enkele jaren geleden de handen in mekaar en zetten een gezamenlijk jeugdbeleid op, met als doel elke speler de kans te bieden én te trainen én wedstrijden te spelen in zijn of haar leeftijdscategorie. Het gebeurde immers dat niet elke club genoeg spelers hadden binnen bepaalde reeksen, enkel door de krachten te bundelen, kon dit wel! Dit was tevens het begin van een constant streven naar kwaliteitsverbetering, een proces waarin dag in dag uit gewerkt wordt! Vanaf het huidige seizoen 2015-2016 heeft Sparta Lille de samenwerking verlaten.

 

Contactgegevens

Jeugdcoördinator

Gunther Scheelen
guntherscheelen.esperanza@proximus.be
+32498141135
 
Jack Karsmakers
jack.karsmakers@skynet.be
+32477672745
 

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #fbodc9 #eef12058 #170714215140