Zonhoven VV organiseert op vrijdag 8 mei 2015 een jeugdtornooi voor de categorie U17 op de Basvelden.

U17 PROVINCAAL - VRIJDAG 8 MEI
18:15 U17P: RC Hades-W. Koersel (1x '25) D
18:50 U17P: Zonhoven VV-Genk VV (1x '25) A
18:50 U17P: E. Pelt-Bregel Sport (1x '25) B
18:50 U17P: RC Hades-Turkse Rangers (1x '25) D
19:25 U17P: Genk VV-Meeuwen SK (1x '25) D
20:00 U17P: Bregel Sport-VKM St.-Truiden (1x   '25) A
20:00 U17P: Koersel-Turkse Rangers (1x '25) B
20:00 U17P: Zonhoven VV-Meeuwen SK (1x '25) D
20:35 U17P: E. Pelt-VKM St.-Truiden (1x '25) F
21:10 U17P: Halve finale: Winnaar reeks A -   Winnaar reeks B (1x '25) A
21:10 U17P: Halve finale: Winn. reeks C -   beste 2de vd reeksen ABC (1x '25) B
21:10 U17P: 7de/8ste plaats: 2 beste 3des vd   reeksen (1x '25) F
21:45 U17P: Finale: winnaars halve finales (1x   '25) A
21:45 U17P: 3de/4de plaats: verliezers halve   finales (1x '25) B
21:45 U17P: 5de/6de plaats: Nr. 2 en 3 van de   2des vd reeksen (1x '25) F
     
     

De slechtste 3de van de reeksen is   onmiddellijk uitgeschakeld,

na de 2 voorrondewedstrijden.

 

Jeugdsamenwerking Neerpelter Voetbal Clubs 

De jeugdafdelingen van de Neerpeltse voetbalclubs (FC Esperanza Pelt, Sporting Grote Heide, SV Herkol en Sparta Lille) sloegen 'n tiental jaren geleden de handen in mekaar en zetten een gezamenlijk jeugdbeleid op. Het doel was om elke speler/ster de kans te bieden te trainen én wedstrijden te spelen op zijn of haar niveau en in zijn of haar leeftijdscategorie. Het gebeurde immers dat niet elke club genoeg spelers had binnen bepaalde reeksen en daardoor speler/sters niet zouden kunnen voetballen. Door de krachten te bundelen, kon dit voorkomen worden

Deze samenwerking was tevens het begin van een constant streven naar kwaliteitsverbetering, een proces waarin dag in dag uit gewerkt wordt! Inmiddels heeft Sparta Lille de samenwerking verlaten.

De andere 3 clubs hebben de banden nauwer aangehaald, hebben op een externe audit het 3-sterren label behaald en spelen daardoor met 13 teams op interprovinciaal niveau.

Bovendien spelen er in elke jeugdcategorie een of meerdere teams in gewestelijke reeksen. 

 

Contactgegevens

TVJO (Technisch Verantwoordelijke Jeugd Opleiding)

Gunther Scheelen
guntherscheelen.esperanza@proximus.be
+32498141135
 

AVJO (Algemeen Verantwoordelijke Jeugd Opleiding)

Jack Karsmakers
jack.karsmakers@skynet.be
+32477672745
 

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #fbodc9 #eef12058 #170714215140